şükela:  tümü | bugün
  • fenerbahçelilere dejavu yaşatacak maçtır.
  • fener'in son şansı. olası galibiyet sonrası 12 puanla 5. yerdeyiz.
  • konyasporda v.fındıklı oynamazsa konyasporun kazanacağı, v.fındıklı oynarsa berabere bitecek maçtır..
  • stsl 8. hafta itibarı ile, fenerbahçenin olası galibiyeti durumunda ligde averajla 5. sıraya, beraberlik durumunda averajla 7. sıraya yükseleceği maç. mağlubiyeti halinde ise bulunduğu sıra olan 10.luğu koruyacak fenerbahçe.

hadi iyisiniz, bu hafta ne olursa olsun bi alt sıraya düşmeyeceksiniz köftehorlar*
  • çok sıkıntılı geçecek maç.fenerbahçe buradan 1 puan ile çıkarsa iyidir.ama büyük ihtimalle konyaspor 1-0 veya 2-0 galip gelecek.
  • bu senenin hayal kırıklığı olacağını tahmin ettiğim takım konyaspor, geçen sene de ahım şahım top oynamadılar ama işte diğer takımların kötü olmasından ve savunma futbolundan dolayı başarılı gözüktüler. bu sene ise lige iyi başlamadılar, iyi de oynamıyorlar. fenerbahçe için ise artık ölüm kalım maçı. bu maçı da kaybederse ligden kopmaya başlayabilir. lens oynarsa fener kazanabilir, yoksa çok zor maç olacak gibi duruyor.
  • konyaspor teknik direktoru sayin aykut kocaman'in fenerbahce'ye yatmayacagi mac.

not: galatasaray

kissadan hisse.
  • konya yenerse atiker yendi denecek, fenerbahce yenerse ulkerspor yendi denecek, yok lan bu o degildi galiba, 2-1 bitecek mac ama kimin kazanacagini bilmiyorum.
  • aykut kocaman'ın bize bi güzellik yapmasını beklediğim maçtır...
    yen bizi aykut, yen...
    sonra aynısını ıgor tudor'dan bekliyor olacağız, sen de yen bizi koçum...

3-5 şerefsiz olarak şimdi gerçekten şerefsiz olduk bak...
    hayatımda ilk kez fenerbahçe yenilsin istiyorum... ama güzel günler için üç beş maç bunu istemişim çok mu? başka türlü gitmeyecek aziz yıldırım, ciddi bir sportif başarısızlık şart. hayır bu sene zaten bi cacık olmayacak o yüzden şimdi arka arkaya yenilgi istiyorum, fenerim ve taraftar dostlarım beni affedin...