11 entry daha
  • takımın yarısı sakat amk nasıl yenelim? bu sene avrupada iş çıkmaz bizden. avcının geçmişini de düşünürsek çok kasmayacaktir. ligi toparlamaya bakar. yarın sakatlık riski olan kimse oynamaz.

karius
    necip vida roco rebecho
    atiba elnenny
    lens adem boyd
    güven

sakatlar : dorukhan nkoudou oğuzhan gökhan douglas diaby burak
  • hazır bütün topçularımızda sakat iken neden şöyle bir fantezi denemiyoruz.

sarı
    lens vida necip rebocho
    boyd elneny atiba layiç
    umut güven

lens hücumda bir bok yapamadığını biliyoruz. bari defansif olarak bir şeyler katsın. caner mümkün mertebe uzak dursun bu takımdan. forvet hattımız ise tamemen umut ve güven ilkelerine bağlı. bu çoçuklardan umudumuzu kesmeyelim. bir sezon daha güvenelim zaten sezon bizim için bitti.
  • canım hiç izlemek istemiyor ama adım gibi biliyorum ki dayanamayıp izleyeceğim.

maça dair en ufak bir umudum yok. maç portekiz'de olsa 3 yeriz derdim de belki taraftar ha husuyla 1'de tutabilir adamları.

talisca, gomez, aboubakar, marcelo, pepe derken nerelere geldi kadro kalitesi. ulan fo ulan.
  • benim anlamadığım şu:bir takımda bir mevkide oynatacak futbolcu cezalar, sakatlıklar vb.sebeplerden ötürü bulunamayınca niye u21 takımından alınıp konulmaz. uefa listesi diyecekseniz ligde de aynı şey yapılıyor. stoperin yoksa alır genç takımın stoperini koyarsın. nedir bu çakma futbolcu saçmalığı! necip'in başı döndü yer degistirmekten. hayır bu takımın u21' geçen yıl ikinci ondan önceki yıl şampiyon oldu.
  • ilk kez kombinemi devretmek istediğim maç.
    arkadaş maç var heyecanını yaşayıp günleri saatleri sayan ben yarın maça gitmek istemiyorum. işten çıkıp bir buçuk saat toplu taşımada sürünüp iki saat stadta kalıp bir buçuk saatte evime geri döneceğim. eskiden olsa yenilsek de çektiğim çile koymazdı, şimdi yensek bile oyundan keyif alamıyorum. güvenlik görevlilerine oyundan daha çok bakıyorum. onların hareketlerinde daha fazla heyecan var.
  • abdullah avcı ve ekibi takımına gs maçında başarılar.
    not: bunu takımın adı değiştiğinde de yazmış olmam lazım
  • orta sahada erdem, stoperde erdoğan kaya oynasın bari.
  • fark yiyeceğimiz maç...

4'ten aşağı yiyeceğimizi düşünmüyorum...

kadromuz tam olsa bile rezalet kaldı ki kadroda bir ton eksik var... kimi alsan felaket... teknik ekip desen onlar da allah'a emanet!

hem braga hem de galatasaray maçlarından zerre beklentim yok... lig arasına kadar ligde 7 maçta 2-3 galibiyet alsın bu kadro ve teknik ekip öpüp başıma koyarım ama alamaz!
  • kazanır kaybeder bilemem ama ülke olarak puana ihtiyacımız olduğunu düşünürsek sadece beşiktaş'ın değil tüm türk takımları kazansın isterim. böyle giderse ligi birinci bitiren takım bile ön eleme oynamak zorunda kalacak avrupa'da. gs'nin sorunları var beceremiyor bari milli takım ile birlikte diğer takımlarımız kazansın.

not: gs
  • beşiktaş'ın bu sakatlıklarla berabere kalmasına bile sevinirim. sakatlık olmasa da oturmamış (veya hiç olmamış) oyun planı yüzünden zaten gol atamıyoruz, şimdi hiç atamayız galiba.

umuyoruz ki çebi'nin hatırına bugün galip gelirler.

not: olmadı :(
320 entry daha
hesabın var mı? giriş yap