şükela:  tümü | bugün
2 entry daha
  • nedense rahat kazanacağımızı düşünüyorum. feghouli kadro dışı kaldı sonunda geri kalanlar kendine çekidüzen verirse rahat alırız.

tahmini skor 0-2

tanım: maç.
  • bir takım düşünün lig başlayalı 1.5 ay olmuş henüz istanbul dışına yeni çıkıyor. valla helal olsun ne diyeyim. geçen sene pandemi sonrası fikstürde de tüm maçları pazar akşamına yazmışlardı. yersen bunlar hep tesadüf.

maça gelirsek erzurumspor ciddi bir kadro kurdu ertelemelerden dolayı çok dinlendiler evlerinde bu maçı kolay vermezler gibi gözüküyor.

gs ise penaltı harici gol atamıyor. pozisyona bile giremiyorlar. futbolun dinamikleri bu maça puan kaybı diyor ama hakem faktörü işte kaç penaltı çalar bilemiyorsun. *
  • erzurumspor'un içimizden geçeceğini düşündüğüm futbol karşılaşması... yatırım tavsiyesi değildir...
  • kafa kafaya oynanacak olan maç. erzurum'un kazanmazı sürpriz olmaz hatta iddaada değerlendirilebilir.
  • erzurum’a 1.5 ust oynayacagim mac olacaktir galatasarayli olarak
  • galatasaray’ın ligden kopmaması adına hiçbir şey olmasa bile mutlaka birşeylerin döneceği maç. bu nedenle erzurumlu olarak gs lehine bir kırmızı ve/veya penaltı bekliyorum.
  • forvetsiz, şut çekemeyen bir takım olarak galatasaray şanslı gününde olursa kazanabilir. aksi halde kolay bir maç olmayacak.
  • erzurumspor'un hakemler tarafından harcanacağını tahmin ettiğim maç.
  • hakem gs'ye yardım etmez ise erzurumspor'un açık ara galip geleceği maçtır.
  • erzurumspor’un puan almak ya da kazanmak istiyorsa en az 2 gol atması gereken karşılaşma zira gs maça (bkz: +1 penaltı itemi) ile başlıyor.
409 entry daha