• 10 yaşındaki bebeye siki kalkan orospu çocuklarınca beğenilmeyen manşet.
  • sik gibi manşettir. troll falan değilim, ak-it'lerin de amk. ama sik gibi manşettir.
    lan girmeyin şu başörtüsü topuna bir kere de. bir kere de oltaya gelmeyin amk. zibilyon tane gündem var akp'yi darlayan, aşikar ki nefes almak için bunu yapıyor. hemen tuzu alıp koşıyorsunuz. mal mısınız amk?? zaten gidiyordu o çocuklar başörtüsü ile, şimdi mi farkettiniz. sadece resmiyete döküldü. sanki düne kadar okul kapısından geri çevirecek büzzüğü olan idareci vardı okullarda. harbi mal mısınız bak tekrar soruyorum?
    mal mısınız diye sormuş muydum bu arada??
  • 10 yaşındaki çocuğun saçından tahrik olanları memnun etmemiş başlık.

söyledik yine söyleyelim. abudullah gülüm benim de 30 yaşında iken 15 yaşındaki çocukla evlenmişti. çocuk diyorum. zira devlet çocuk diyor. zira 18 i bitirene kadar herkes çocuktur.

sizin nasıl bir fantazi dünyanız var lan. çocuğum olsa (-ki şükür yok) yeminlen bu ülkede yaşatmazdım. çocukların saç telinden haz eden sapıklar var. sonra da vay efendim din. lan sen önce insan ol. sonra dindar olursun.
  • faşist yobazların hala özgürlük, demokrasi nidaları atmalarını sağlayan başlıktır. bunun bir sonraki adımı 'ışid'in kafa kesme hakkı elinden alınamaz' benzeri bir şey olacaktır.
  • normal bir mansettir.

yandas medyanin mansetler baz alindiginda
    hafif bile kalmis denebilir.

her gun en az 2 tekzip yayinlayan sabah'in mansetlerinin yaninda hictir.

kaldi ki 9-10 yasinda bebeyi evden turbanla yollamak mevzu vs degilse
    bu da hic degildir.

sonunda kamalistlerde bu itlerle seviyeyi dusurmeden basedemeyeceklerinin farkina varmis sanirim.
  • pedofili türban sapıklarını gücendirmiştir.
  • hala bu manşeti beğenenlere "baş örtüsü zorunuza gidiyor" diyen var amk.

olm aynı topraklardan geliyoruz, yaşıyoruz. herkesin ailesinde baş örtüsü takan mutlaka vardır. sorun baş örtüsü değil. sorun senin bunu 10 yaşındaki çocuğun "özgür iradesi" diye yutturmaya çalışman. biz o çocuktan ya da baş örtüsünden tiksinmiyoruz. sen ve senin gibi üstün zekalılardan tiksiniyoruz.

özgür irade olayına gerçekten inandığını düşünürsek yahu senin ortamın değil mi bırak çocuğun özgür iradesine karışmamayı kadınlara "kahkaha atmak" konusunda ahlak dersi veren? sen değil misin o çocuğun büyüyünce ne şekilde ve kaç çocuk doğuracağını söyleyen?
  • özgürlük anlayışları sadece türbana endeksli olanların zoruna giden manşet.

neyin özgürlüğü arkadaşım? türban özgürlük de çarşaf niye değil? şort, mini etek niye değil? çocuklarını ateist yetiştirmek isteyenlerin çocuklarına zoraki din dersi verip, bütün duaları ezberletmek mi özgürlük?

pardon. bir de 17 aralıkta insanların suç işleme özgürlüğünün elinden alınması vardı değil mi? pardon, af edersiniz.
  • 10 yaşındaki çocuğu bir seks objesi olarak görüp zorla türbana sokan ortaçağ yobazlarının tepki gösterdiği manşettir.
hesabın var mı? giriş yap