şükela:  tümü | bugün
  • fenerbahçe'nin tff ve mhk tarafından 2018-2019 sezonuna tutundurulma maçı. bakalım kaç beşiktaşlı kırmızı kart görecek, hangi var pozisyonu beşiktaş için yok sayılacak..
  • beşiktaşın alacağı maçtır
  • oğlum maç başlasaydı demiyorum yaklaşsaydı bari öyle ağlamaya başlasaydınız amk. fener'in en kötü hali bile kadıköy derbilerinde maç vermiyor gerçi siz de haklısınız.
  • saatinin 21:00 olması dikkat çekicidir.
    19:00 olmuyor genelde cuma ve pazartesi maçları okey ama 20:00 niye değil onu anlamadım şahsen.
    edit: bir de gs-fb derbisi cuma günü ve saati 21:00.
    bunun dışında bütün hafta içi maçları en geç 20:00'da başlıyor.
    takımların lehine mi olur aleyhine mi bilemiyorum.
  • fenerbahçe antik kuntik takımlara kadıköyde maç verebilir ama beşiktaş'ın gelip eli boş döneceği bir başka maç.

bu arada hala kadıköy'de derbi alacağını sanan arkadaşlar ağlamaya başlamışlar.
  • şenol yerde, fikret saha dışında çok vakit geçirmezlerse, maçı kazanırız.
    ekleme: taraftarı 1.entry' den başlamış ağlamaya.
  • 4 maçta 3 mağlubiyet alıp hala beşiktaş'ı ve taraftarını ağlamakla itham edenlerin gelip burada beşiktaş'a şöyle koyup böyle alacağız dediği maçtır. buralar değerlenir şimdilik entryimizi koyalım maç günü editlenecektir.
    bu arada babanız beşiktaş*
  • her sene aynı deplasmanda verilmeyen gollerimize, ofsayttan yediğimiz gollere, verilmeyen penaltılarımıza, aleyhte verilen haksız penaltılara ve adil olmayan kırmızı kartlara yenilerinin ekleneceği maçtır.
    (bkz: ortamlarda kadıköy'de yenilmiyoruz dersiniz)
  • bu maçı bilmem ama bir sonraki maç taşlar ve sopalarla oynanacaktır.
  • beşiktaş gibi bir takımın taraftarı, tarihin en kötü fenerbahçesine karşı oynayacak ve daha birinci entry'den ağlamaya başlıyorsa beşiktaş küçük bir takımdır, net.