• kartalın 1-0 kazanacağı maç.
  • bir sonraki turda rakip milan oldugu icin hazirlik karsilasmasi tadinda izleyecegim mac. avrupa kupasi istatistikleri icin kazanmak onemli tabiki.
  • rio ave zayıf rakibine acımaz rio aveli topçuların aklı milan maçında olacağından belki fark atmayabilirler.
  • elenebileceğimiz maç . kaldı ki bir sonraki rakip formda milan . turu geçsek dahi milana karşı işimiz zor bu futbolla .
  • geçen sezon takımının gol yükünü çeken (bkz: mehdi taremi)'nin porto'ya gitmesiyle iyice güçten düşen rakibine karşı beşiktaş'ın kazanacağı maç.

bizi yenen paok, benfica'yı da eledi. o kadar karalar bağlıyacak bir durum yok. takımın belli eksiklerinin varlığı göz ardı edilemez ama, bu maç özelinde içim rahat.
    edit:yaziklar olsun :d
  • bjk eler, milan elenir ibrahimoviç'i yine izleyemeyiz dedirten maç.
    bjk favori ama bizim futbol gerçeklerimiz var. o nedenle ben takımlarımızın 3 te 3 yapmasına da 3 te 0 çekmesine de hazırlıklıyım.
  • ligde tökezleyip avrupa'da havlu atınca forvet alıyorlar. abubakar tek ayakla oynasa larin ve umuttan daha çok fayda sağlar
  • rio ave alır.
    sağ bek necip
    sol kanat boyd
    forvet larin.
    neye göre, kime göre bu takım favori arkadaşlar? rio rahat alır hatta bahsimi de atıyım aklıma gelmişken, belki oranı iyidir.
  • galatasaray'lı olarak beşiktaş'a başarılar dilediğim maç.

el ele puan olarak ne toplayabilirsek kar. haydi bakalım kara kartal vurduğunuzun gol yediğiniz ofsayt olsun. bizler size güveniyoruz. akşam bir kulağımız sizde olacak.
  • sagda solda yayinlanan muhtemel 11’lere bakiyorum; kalede utku var, kanatlar lens-boyd, stopere de montero-wellinton, forvet guven.

eger besiktas muhabirleri ortak bir kararla ayni senaryoyu yaymamissa, kulupten edindikleri bilgi buysa, takim elenmeye cikiyor.

sergen yalcin’in iki yildir takimin basina gecmesi gerektigini savundum, geldiginden beri de hep destekledim ve savundum.

ama bu 11 iki yonuyle skandaldir;

1) besiktas basaksehir degildir, lige asilayim diye avrupa’dan elenemezsin, zaten gecen iki sezon berbat sonuclarla takimin onceki yillarda elde ettigi harika dereceler gume gitti, bu yil da ayni kafa ile gidince takip eden yillarda her torbanin sonuna denk gelirsin. bu takimin mevcut durumuyla rio ave’yi cok rahat eleyecek gucu var, ama bu kadroyla cikarsan sahaya cikardigin adam bile nasilsa elenecegiz kafasiyla kendini sikmaz.

2) madem elenmeyi istiyorsun, alpay celebi gibi bir cocuk var, onu sahaya surersin, kanatlara gamsiz lens ve yetenek fukarasi boyd yerine hasic ve kerem’i koyarsin. deriz ki gencler en azindan avrupa maci deneyimi kazandi, mac ritmi buluyor. ve son olarak kaleci mevkii ne kadar mac oynanirsa o kadar gelisir, ustuste mac oynamak kaleciyi yormaz, tam tersine ritmini ve konsantrasyonunu arttirir. ersin gibi genc kaleciyle sezonu gecireceksen, sakatlik harici kesmezsin ki kaleye iyice isinsin. hele de yedeginde utku gibi birak besiktas kalecisi, super ligde herhangi bir takimda ucuncu kaleci bile olamayacak yetenekte biri varsa. bu cocuk kaleye gectigi her mac skandal goller yedi, toptan korkuyor, 23 yasinda pozisyon almayi bilmiyor, anlamak mumkun degil nasil bir menajer gucudur, iki sezondur avrupa kupasinda sahaya cikiyor. gecen sene 5 yedi, bu sene de mi yesin illa?

son soz bu kulubu yonetenlere, yonetim sadece finansla, transferle, idari islerle ilgilenmez, ayni zamanda kulup felsefesinin sahada uygulandigindan emin olur. baskan bu 11’i gorup mudahale etmiyorsa gorevini yapmiyor demektir, burasi besiktas, ciftlik degil, olmamali.

her kara gunumuzde sana geldik ama, sen de daha simdiden gecemizi kararttin besiktasim.

bir umudum sensin, anliyor musun? dedik, ama beyhude cikti, yazik.
hesabın var mı? giriş yap