şükela:  tümü | bugün
 • kendisine karşı girişilen tatlı rekabetleri bir baba edası ve şefkatiyle karşılayan, türkiye'yi ileri demokrasi ile tanıştırmış ve türkiyelilerin en büyük şansı recep tayyip erdoğan tarafından yapılacaktır.

  türkiye halkı çok şanslı. müslümanlar ve diğerlerine sağlanan insani haklar, ileri demokrasinin ışığında korkmadan terörle mücadele etmiş bir başkomutan tarafından yönetiliyor. ingilizin, almanın, amerikanın güdümünde ve rakı sofralarında değil; camilerde alnı secdeye değen, ağzından alnı pak ecdad gibi kelime-i tevhid eksik olmadan yönetiliyorlar.

  bütün türkiye milletini sağcı solcu demeden kucaklayan, türkiye cumhuriyetinin yakaladığı özgürlük rüzgarlarının devamının müjdelendiği tarihi bir konuşma olacaktır.

  kürtlerin dillerinde korkmadan konuşması, ülkücülerin ocaklarında rahatça çay içmesi, belki de bu iki zıt kutbun beraberce oturup trt 6 seyretmesine sebep olacak, ortadoğuda görülmemiş bir iklim yaratacaktır.

  türk ve kürt kardeştir, bunları ayıranlar kalleştir. bir takım mihraklar megri megri diyorlar, evet; belki de balkon konuşması yapılırken arkadan megri megri çalar ve bozkurt işaretleriyle insanlar buna tempo tutarlar. çünkü kardeşlik bunu gerektirir. bu tabloyu tahmin edebiliyor musunuz?

  faşist bir kemalist veya ulusalcı iseniz tahmin edemezsiniz. memleketi bölmeye hevesli bir fetöcüyseniz sinirden köpürürsünüz. ama ne olursa olsun türkiye 72 milletindir.

  ekonomik istikrarın devam etmesi; görüyorsunuz ki erken seçim açıklanınca dolar nasıl çakıldıysa, bütün dış mihrakların oyununu bozan türk milletini kucaklayan bir konuşma olacaktır.

  göz yaşları içerisinde izlemeyenler ancak fetöcüler ve vatan hainleridir. birlik beraberlik karşısında duygulanmamak elde değil.

  beraber yürüdük biz bu yollarda, sonuna kadar seninleyiz koca usta reis.

  ne mutlu müslümanım diyene!
 • rte zaferi gerçekleşirse böyle bi coşkuyla olacaktır.
 • kucaklayıcı olacaktır. "ustalık dönemine beraber giriyoruz hamdolsun" şeklinde başlayıp "daha yeni başlıyor. dinlenme zamanı değil. yapılacak çok işimiz var." diye devam edecektir.
 • bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız şeklinde bir cümle geçecektir.

  arkadaki fon müzik için; beraber yürüdük biz bu yollarda.
 • çok yakındır. saat 19.00 gibi sonuçlar artık neredeyse kesinleşince olacaktır.

  kuvvetle muhtemel tayyip erdoğan %58 ile tekrar cumhurbaşkanı seçilecektir.
 • olmayacak olandır. seçim ikinci tura kalacaktır

  8 temmuz 2018 balkon konuşması ise sayın muharrem ince tarafından yapılacaktır.