şükela:  tümü | bugün
 • bugün soner yalçın'ın şakayla karışık altını çizdiği bir tespiti buraya taşımak istiyorum. seçimlere son 11 gün kala safların artık belli olduğunu düşünüyorum. geriye kararsız ya da sandığa gitmeyecek seçmen grubu kalıyor. bu grubun büyük çoğunluğunun apolitik ve aşırı pragmatik-konformist mantalite taşıdığı söyleniyor. bu nedenle son günlerde söylemlerin bu gruba hitap edecek şekilde yapılması öneriliyor. tarafı belli seçmene yönelik aynı propagandanın yapılmasının oy kazandırmayacağı ama kararsız olarak adlandırılan grup hedef alınarak konu başlıkları belirlendiğinde iktidara giden kapının aralanacağı söylenmektedir. sizlerin de kararsız seçmeni lehte sandığa çekmek için propaganda konuları varsa burada paylaşmanız kampanya danışmanlarına yardımcı olabilir.
  ilgili link
 • hasta ve oy kullanmasına mani bir gerekçe olanların dışında hepsinin (bkz: a.na koyayım onların çok ayıp ediyorlar)sonra da şikayet ederler,yok “efendim oy kullanmamak da bir siyasal tercihtir” diyenlerin ise iki kere.bu seçim üç beş yıla değil çok uzun yıllara etkili bir sonuç doğuracaktır.
 • her 3 ayda 1 elektro gitar telleri devlet tarafından bedava verilecek,

  yoga kurs sayısı artırılacak, minderleri daha yumuşak olacak,

  makyaj malzemeleri daha kalıcı olacak,

  devlet mevcut sosyal medya takipçi sayınıza ek %10 katkı payı verecek, bu sayı boşta gezen öğretmen kaynağından sağlanacak.