şükela:  tümü | bugün
  • xxx

15.07.2018 edit: kankiler ben bu entry i unutmuştum da geç de olsa yorumlamam gerekirse yanılmama sebep olan şey mhp nin mitoz bölünüp iyi partiyle eşit oylar almasıdır. nasıl oldu ben de anlamadım. ya akp liler mhp ye vefa oyu verdi böylece akp nin oyu düştü ya da sihir büyü yani başka açıklaması yok :/ :p
  • 25 haziran 2018 saat 04:00 gibi netleşir, öncesinde kaynak götüm diyerek yazmayın.
  • rezimizi alalım editleriz.
  • seçimin ne kadar hile/hurdasız yapıldığına göre değişecek sonuçlardır.
  • anadolu ajansı'na göre %100 akp olması beklenen sonuçlar.
  • kimin seçildiğine göre değişecek olanın çok az olacağı sonuç.

ülkece 24 haziran sabahı sadece bir ismi bulmaya çalışıyor olacağız. kim seçilirse seçilsin, bir yetkiye sahipse onu kullanır düşüncesindeyim. biz seçime başladığımızda bu konuyu kapatmış öyle veya böyle bir yola girmiş olacağız.
  • kazananın türk milleti olmasını istediğim sonuçlardır.
  • ikinci tur 8 temmuz'da olacağından sadece birinci tur'u içeren sonuçlardır.

uzun: 51
    aşırı chp'li chp adayı: 24
    meral a.k.a aday olmazsam ölürüm türkiyem: 13
    selo the tutsak: 12
  • oylarımıza, sandıklarımıza sahip çıkarsak hepimiz için muhteşem olacak sonuçlardır.

başaracağız!
    başaracağız!
    başaracağız!

edit: (bkz: millet ajansı)
    (bkz: adilsecim.net)
  • yarın sabah 6 da oy vereceğim okula gideceğim devamında ysk ile devam edeceğim. çok gerginim nasıl sabah olacak akabinde nasıl akşam olacak. totemler, dualar, enerjiler hepsini yapıyorum. lütfen ama lütfen bu değişime ihtiyacımız var. yetmedi mi bu kadar kötü insana maruz kaldığımız!
    @3lly düzeltme için teşekkürler
    (bkz: adilsecim.net)
    (bkz: millet ajansı)