• benim yarrağımı yesinler yarrağımı. amına koyim biz burada daha oy sayımı yaparken adamlar oradan sonuç açıkladı. sikerim yalanlarını da seçimlerini de, analarının amını da.
    amına kodumun partisi.
  • mhp'nin bu kadar yüksek oy alacağına devlet bahçeli'nin bile inanmayacağı sonuçlardır.

bu ne abi?
  • şu dakikadan itibaren ne dolar kuru umurumda; ne mazot fiyatı, ne et ne patates.ne devlet okullarındaki eğitim sorunu, ne devlet hastanelerindeki tedavi sorunu.

benim tuzum kuru kardeş!muharrem ince'nin %52,4 oy aldığı bir ege şehrindeyim. belediye başkanımız da chp'li ve hayat tarzımıza karışan görüşen yok. üstümde şort t-shirt sokaklarda geziyorum kafasını çevirip bakan yok. nispeten şanslı gruptanım maddi olanaklar bakımından, kızım da 3 yaşından beri önce kreş sonra özel okulda okuyor. az insan çok huzur modunda çiçek dikip, havuza-denize girip kitabımı okuyorum.

muharrem ince'nin vaatlerinden bir tek "hak, hukuk, adalet" bana lazım. ne yapayım yüksek dikkatle mahkemelere düşmemek için imtina ederim.

ben asgari ücretliler için, öğretmenler için, din görevlileri için, emekliler için, daha huzurlu bir ülke için, toplumca insan gibi yaşamak için verdim oyumu. ben senin için verdim de, sen kendin için vermemişsin arkadaş! demek ki sen mutlusun. o halde bu noktadan sonra umurumda da değilsin.

edit: imla
  • akp sözcüsü "cumhuriyet tarihinin en güvenli seçimlerinden birini yaptık" dedi. arkadaşlar müsaadenizle götümle gülüyorum ben.

edit: şimdi de "oy bizim namusumuzdur" dedi ahahaha buna neremle gülsem bilemedim
  • fox tv izliyorum da milletvekili oranlarında ve başkanlık oranlarında açılan sandık oranını farklı söylüyorlar. aynı zarfa koymadık mı biz pusulaları? nasıl açılan sandık oranları farklı oluyor bilen birisi aydınlatsın lütfen.
  • çok yorgunum sözlük. bütün gün köpek gibi çalıştım. heyecandan 04:11 de uyanmıştım. benim sandıkta ince ezdi geçti. ama o nasıl ezmek! pres değil dostlar un yaptı un. %76 ince, %24 diğerleri detaylar daha sonra. elimde tutanak, foto, video her bok var.

bizim sayım bitince, okulda diğer bir çok sınıfın tutanak fotolarını, videolarını aldim, aldık.

fakat eve bi geldim. padişah %54! mümkün değil dostlar. mümkün değil.

sayın ince, bize "siz sandığa sahip çıkın ysk bende dediniz" biz elimizden geleni yaptık. çook anekdotum, çok maceram, çok kanıtım var. fakat çok yorgunum. bu hile bile değil. düpedüz yalan. oy çalmakla bile uğraşmamış, direkt biz kazandık diye ilan etmişler.

sayın ince, önceki yıllardaki chp oylarının %20 fazlası çıktı bugün bizim bölgede. ama şu an tvdeki aa verilerinde eski tas eski hamam görünüyor. ne yapacağız? top sizde.
  • hiç yüzünüzde kızarma falan olmuyor değil mi? kendinizden utanmıyor, allah'tan korkmuyorsunuz. yüzlerce hile videosu varken "hile var diye ağlamaya başladınız" diyorsunuz. bu nasıl bir beyinsizliktir anlamadım anlamak da istemiyorum herhalde. türkiye seçimini yaptı, hilenizle kazanırsanız kazanırsınız ama kendinizi nasıl kandıracaksınız?
  • hadi diyelim akp-rte oldu ama bu mhp imkansız arkadaş. 2'ye bölünüp oyu artan parti mi olur. ki bölünmede çoğunluk iyi taraftaydi. adamlar güneydoğu'da bile artmış, naptiniz iskan politikasi mi uyguladınız 1-2 yılda.
  • mhp'nin hakkari, şırnak, mardin hattından %4-5, şanlıurfa'dan %11 civarında oy aldığı fantastik sonuçlardır.
  • doğrusunu yanlışını geçiyorum da şu dezenformasyona bu kadar çabuk kapılan arkadaşları gördükçe acayip canım sıkılıyor.
    umudu böyle hemen çıt diye kırılan, karamsar, hemen yenilgiyi kabullenip kabuğuna kafayı gömen insanlar mısınız siz?
    yarım saat önce ayrıldım okuldan, daha bizim oylar yolda. ysk sandıkların %37’si açıldı diyor, bir haftadır bangır bangır aa’nın nasıl hareket edeceği ve inanmamamız gerektiği söyleniyor. buna rağmen hemen indiriyorsunuz yelkenleri.

seçimi boşver, umarım hayatta başınıza mücadele etmeniz gereken zorluklar gelmez. çünkü bu karamsarlıkla ilk fiskede yıkılırsınız.
hesabın var mı? giriş yap