şükela:  tümü | bugün
 • mecliste muhalefetin ele geçirdiği çoğunluk, bir çok suçlunun dokunulmazlığını oy birliğiyle kaldırıp, suçluları hak ettiği yere, yani yargı önüne gönderecektir. bunların başında fetö'nün siyasi ayağı vardır. siyasi ayağın belediye başkanları da, yargı önünde hesaplarını mutlaka vereceklerdir.

  sırasıyla ihaleleri 3-5-10 katı hazine maliyetleriyle yandaşlara peşkeş çekenler ve en nihayetinde de millet ittifakı kurmaylarının el birliğiyle tasarlanmakta olan "halkı algı ve kurgu yöntemiyle aldatarak siyasi ikbal devşirmek" suçunun failleri olacaktır.

  bu suçluların medya ayağının yargılanması sürecinde, kendi elleriyle yıllardır hazırladıkları yayınlar delil olarak mahkemeye sunulacak olup, arşivler çoktan yedeklenmiş bulunmaktadır.

  sosyal medya trollerinin, bu kapsamda yargılanacağı ve yargılamaların büyük çoğunluğunun, ifşa edilmemesi gerekenler hariç, televizyonlardan canlı yayınlanacağı bir yargı süreci de, bizleri beklemektedir.

  "nereden buldun" yasasını tekrar yürürlüğe koyup, talan edilen tüm devlet malları ve ihalelerden sağlanan usulsüz gelirler, ait olduğu yere, türk milletinin hazinesine faizleriyle iade edilecektir.

  bütün korkuları, yukarıda sıralanan nedenlerden ötürüdür. korkunun ecele, neyi yoktur? faydası yoktur.