şükela:  tümü | bugün
  • ekonominin uçurumdan yuvarlanıyor oluşu, dünyada dolar bazında artan petrol fiyatları ve rekorlara doymayan dolar sebebiyle çarpan etkisi katlanarak artacak ve kim seçilirse seçilsin, seçimi takip eden 1-2 ay içinde ötv zembereğinin serbest bırakılması sonucunda yapıl(a)mayan tüm zamlar bir kerede yapılacağından dolayı götümüze girecektir.

ben çok üzülerek 8 olur diyorum.
  • iki günde 50 kuruş geldi şimdiden başka zam gelmese bile 7 lira rahat olacaktır
  • ötv subvansiyonları üzerinden tahmini olarak hesaplanabilecek olan.

adam gibi çalıştırılmayan, atıl kapasitede bırakılan rafinerilerde de kına imal ederler artık.
  • 8-8.20 civarında seyretmesini beklediğim fiyattır.
    8-8.20 iyi bile, tekrar seçilirlerse 2018 sonuna kadar 10 olur.

uçtuğumu zannediyorsanız kriz yaşamamışsınız demektir.
  • ben yillardir 10 lira olsun ama 3 yil zam olmasin gorusunu savunan birisi olarak coh eyi olacagini dusundugum fiyatlar.
    hem yollarda arac kalmayacak, hava kirliligi azalacak, bisiklet ve toplu tasima kulturu olusacak.
    en kisa zamanda en kral zamlarin yapilmasi dilegi ile.
  • (bkz: haşırt)
  • an itibariyle benzinin aslında 6,78 olduğunu düşünürsek ve sıkıntı bu hızla devam ederse, sanırım aşağı yukarı 10 ila 12 lira olur.
  • akp'nin tekrar seçildiğini varsayarak;

şöyle kışa doğru doğal gaza da gelecek zamlarla beraber dadından yenmeyecek bir fiyat olacaktır.

başakşehir'de 2+1 gecekonduda oturan seçmenin evine 1500 liralık doğal gaz faturası ateş gibi düşecektir.