971 entry daha
  • gelişmeleri merak ettiğim konu.
  • ben sadece halkbank kullandığım için tek kötü bankanın o olduğunu düşünmüşümdür hep. ama görünen o ki hepsi birbirinin farklı rengi. rezalet gibi rezalet.

ayrıca (bkz: yaran yanlış okumalar) (bkz: tek biralık kasa rezaleti)
  • hırsız teb’in mağduriyeti giderip gidermediğine dair güncel haberleri iletin arada. bekliyoruz
  • 3 yıldır yapı kredi- etiler şubesinin kiralık kasa müşterisiyim. ayrıca ilk banka hesabımda yıllar önce bu şubede açılmıştı. eski müşteriyim diyebilirim. kasayı her ziyarete gittiğimde kasa dairesinin sadece demir parmaklıklarının kilitlendiğine şahit oldum. öyle yok merkezi şifreymiş falan hiç denk gelmedim. tırsmıyor değilim bu ülkede ne olsa şaşırmam artık. en iyisi kendi kasam ama ona da evdekiler razı gelmiyor. bu olay türkiye genelinde su kaldırır bizim insanımız mal mülk konusunda hassastır. çok kiralık kasalar kapanır.

geçmiş olsun inşallah bir çözüme ulaşırsınız
  • teb banka kasalarınızdaki değerli şeyleri, bankadan önce siz alın. göründüğü gibi ispat edemez, zararınızla kalırsınız.
  • gelişmeler için takipte olduğum konu
  • bankanın teb olduğunu görünce şaşırmadım.
    banka değil dolandırıcı zaten onlar benim gözümde.
    umarım çözülür.
  • çözülecek bir durum gibi gözükmüyor, parası gidene gerçekten gittiyse geçmiş olsun
  • gündemde tutulması gereken başlık.
  • hepsi aynı terrane
137 entry daha
hesabın var mı? giriş yap