• olmayan şok. artık ne kadar zordalarsa bu konu üstünden kurgu roman yazıyor hıncından. he yavrum he, şokuz aynen.

edit: aktroller bu başlıkta toplanıyor. algı mı kasacaksınız gene troller. kaç paraysa söyleyin az kafa dinleyelim.
  • hayatta en hakiki mürşit ilimdir.

bu lafı düşüneceğimize, gerçekleştireceğimize hala daha cenazedeki kişi sayısı yarıştırıyoruz.
  • dedeleri dallarda salladırılan primatların ıslak hayalleri. hadi gidin yeni şeyhinizin önünde sıraya girip, kapaklanın.

mesaj atan badecilere özel: armut dalda sallanır
  • bu insanlar her dönem vardı sadece hiç bir dönem sokakta bu halde gezecek cesaretleri yoktu.
    olmayan şok.
  • daha rahmetli mahmut ustaosmanoğlu'nun cenazesi yeni kaldırılmışken, her olumsuz sözü ve tweeti ve uydurma haberi kaynak alarak başlıklar açıp merhum üzerinden siyaset yapmak alçaklık ve şerefsizliktir.
  • (bkz: ay ben şok)*

3-5 bin sarıklı kapı kulu hüüüü diye salya sümük ağladı diye ben niye şok oluyorum aliminyum?
  • bir kemalist olarak umrumda bile olmayan cenaze. ne sevindim, ne üzüldüm, ne de korktum. aklın ve bilimin karşısında hiçbir güç duramaz.

atatürk hocaları asmadı, fethullah gülen'in 100 yıl önceki versiyonlarını astı. ülkesini seven gerçek müslümanların bunla bir sorunu olduğunu sanmıyorum, fetöcülerin olabilir.
  • efendiniz atlasın size, beynine limon sıktıklarım.

solucanı bol olsun.
  • şok falan yaşamadı kimse. herkes nasıl bir toplumda yaşadığının farkında. bir yanda gülşen konseri bır yanda kadınların katılamadığı cenaze töreni... inan ki ağlayıp zirladigini sandığınız kemalistlerin umrunda değil bugünkü cenaze. ülke bu, toplum bu. şaşılacak bir şey yok. kimse kimseye ilismedikce sorun da çıkmayacak emin olun. herkes kendi konserini cenazesini gövde gösterisine çevirince diğer taraf kahrolmuyor. alıştık böyle yaşamaya. devam.
hesabın var mı? giriş yap