şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 24 haziran cumhurbaşkanlığı seçimi adaylarının miting-tv vb. platformlardaki performansına puan verip bir cümle ile de puanı açıklamaktır.

  recep tayyip erdoğan: 8 - bitkin ve bıkkınlığına ek olarak bu seçimde gerçekten sağlam ya da en azından polemikçi rakiplerine rağmen yandaş medya ki medya nın % 99 u oluyor desteği, devlet imkanları, düşük profilli de olsa ekibi ile ve gene saçma da olsa oluşturabildiği gündemler ile iyi bir performans sergiliyor. akp ciddi bir düşüş göstermiyor ise tek başına kendi sayesinde.

  muharrem ince: 10 - hatta yıldızlısından bir chp li için beklenmeyecek derece de muhteşem bir performans gösterdi gösteriyor.

  meral akşener: 5 - ilk çıkışta ki havasını kaybetti, yapacaklarından çok rte ve bahçeli'yi eleştirmekten öteye gidemiyor. yine dip dalgası yanında.

  selahattin demirtaş: 10 - hapishaneden daha iyisini yapan olamayacağı için.

  temel karamollaoğlu: 8 - en baştan beri bir alternatif olarak farklı duruşu, adalet ve vicdanı öne çıkaran söylemi ve tek başına değil arı gibi çalışan ekibi ile iyi bir puanı hakediyor.

  doğu perinçek: 2 - 100.000 imzayı zor topladı, 40 yıldır yaptığından farklı bir şey yapmıyor sadece hdp ve chp ye saldırıyor.