şükela:  tümü | bugün
  • sivas, konya eskişehir, balıkesir ve hatta istanbul ankara gibi illerdir. ince nin ve chp nin buralarda özel çalışma yaparak hizmet esaslı işleri öne sürmesi şarttır!!.

daha da ele alayım konuyu sevgili suserler; tekirdağ da yaşıyorum. şimdi hemen chp 'nin kalesi olan bir iş diyeceksiniz. hatta faik öztrak gibi de liste başı adayı var ki bilen için tadından yenmez. fakat o bile halka inme konusunda zayıf. yani ben 5 yıldır buradayım su da öztrak'ın yaptığı veya su da candan yüceer' in ( chp 2. sıra adayı) diyemedim.

öte yandan kadir albayrak' ımız var. tekirdağ büyükşehir bel. bşk. mütevazı adam. merkez ilçede süleymanpaşakarşılaşırız zaman zaman. fakat 4 senede sahil hariç. adam akıllı şöyle; bak iyi ki chp li belediye var diyecek, bir proje yok maalesef.

kimse kusura bakmasın iktidardan destek alamıyor diye. valla annem babam da beylikdüzünde oturmakta.orası (bkz: istanbul da akp den chp ye geçen tek belediye) çatır çatır çevre düzenlemesi (bkz: beylikdüzü yaşam vadisi)ve belediyeciliği görüyor.

o yüzden hizmet odaklı siyaset ve projeler şart arkadaş.

mesela konya' nın nesi eksik? hızlı tren antalya ya bağlanmış mı? inanç turizminde şunlar yapılacak.

antalya mesela tüm plajlar 5 yıldız otellerin elinde. tamam menderes türel tü kaka da mustafa ak aydın da bi (bkz: yılmaz büyükerşen) mi ?

sivasta niye abdüllatif sener yok?

akp kalesi kayseri de chp 'nin vaadi ne?

ortalama türk seçmeni o kadar da çomar değil.

sonra da endüstri 4.0 a geliriz.

not: izotop + kuantum + merkezkaçspor
  • 24 haziran seçimleri için doğu anadolu ve güneydoğu anadolu'dan gelecek seçim sonuçları daha önemli olacaktır. hdp'nin barajı aşması durumunda oluşacak meclis tablosu ve geçmemesi durumunda oluşacak meclis tablosu arasında fark olacak elbette ama yukarıda arkadaşın bahsettiği durum daha çok 8 temmuz için geçerli gibi