şükela:  tümü | bugün
  • akp'nin 40% oyu var en boktan seçim anketinde dahi.
    istiyorum ki o yüzde kırk, bu insanların ne kadar liyakatsiz olduğunu anlayana kadar bu insanlar görevi başında dursunlar.

bırakın bu kriz derinleşsin, ekmek 5 tl, dolar 10 mazot 9 tl olsun.
    emekli, memur maaş alamasın.
    gaz kuyruklarına girilsin.
    ahmet amca, ayşe teyze mahkemede hakkını arayamasın.
    koskoca ülkenin, bi sarayı doyurmaya çalıştığını herkes anlasın.
    allah kitapla uyutulanlar, nasıl bi boka batıldığını iliklerine kadar hissetsin.
    en nihayetinde " bi daha tövbe, ellerim kırılsın oy verirsem " desin.

sonra ince den bi güneş doğsun. güneşin kıymeti anlaşılsın.
  • ders vereceğiz diye masumun anası ağlatılır mı? hepten şaşırdınız.
  • iyi hoş diyorsun da bir adam her şeyi bir günde değiştiremez.

evden ne kadar uzaklaşırsan geri dönmen o kadar uzun sürer.

60 yıllık ömrümüzü cahile ders vermek için mi harcayalım.
  • boş bir istektir çünkü şimdiye kadar yaptıkları. anlamaları için zaten yeterli. anladılar mı peki? bundan sonra karınları doymayınca da anlamayacaklar. bu zihniyet suçu başkasına atma konusunda artık uzman. çöpten plastik toplayıp " reisten allah razı olsun." diyeni gördüm. bundan öte ne olabilir.
  • bunu ben de çok istiyorum. vurmayın hemen, açıklayayım. iktidarı kim alırsa alsın, bitik bir devlet ve ekonomi alacak değil mi? halk sıkıntı çekecek ve faturayı yeni hükümete kesmeye çalışacak çünkü insanlar aptal. anlamazlar geçmiş iktidarı, yatırımları filan. o yüzden erdoğan kazansın ki ülkeyi kimin batırdığı ortaya çıksın, çıksın da dün onu alkışlamaktan elleri su tutan insanlar onu yerle bir etsin.
  • ekmek 5 tl, dolar 10 mazot 9 tl olsun.
    emekli, memur maaş alamasın.

hiç bir şey olmaz. dış mihraklar, erdoğan reis'in yanındayız, iki ay maaş alamadım diye davayı satanlar fetöcüdür vatan hainidir bitti gitti.

benzin isterse 20 tl olsun, erdoğan'dan vazgeçmeyiz diyen %30luk kitle var bu ülkede.

dış mihrakların köpeyi olmuş cehape zihniyetine pabuç bırakmayız, 2023'ten sonra ülke uçacak, reise desteğe devam.
  • marvel evrenindeyiz zaten. süper ince gelir ve bütün sorunlar çözülür. çok mu safsınız yoksa taraf tutmanın verdiği körlük mü bu?