şükela:  tümü | bugün
  • şehitlerimizden de mi utanmıyorsunuz.

edit: başlık başa kalmış.
    adam oy verdiği partiyle bütünleştiği için doğal olarak arazide kaybolma yeteneğine sahip, şaşırmamak lazım.

edit 2: arkadaşlar 18.sayfadan yazıyorum. herifler oy verdiği partiyle bütünleştiği için doğal olarak fena taşlama yeteneğine sahip, şaşırmamak lazım. *
  • en yakın tem şubesine teslim olmaları gereken yazarlardır.
  • hdp'nin siyasal çizgisine, programına ve değerlerine inanarak hdp'ye oy kullananlara bireysel olarak saygı duyarım. kesinlikle katılmasam da, hatta hdp'nin kapatılması gerektiğini savunsam da, sonuçta bu insanlar kendi inandıkları değerler ve ideolojileri doğrultusunda kullanmışlardır oylarını. kendilerini veya oylarını kiralamamışlar, başkalarına emanet vermemişlerdir.

ama sırf akp gitsin diye hdp'ye oy vermeyi aklım mantığım almıyor.

tek oyum belirleyici olacak olsa yine de oyumu hdp'ye vermem. böyle bir ikilemde kalırsam boykot ederim daha iyi.
  • +1 imle içinde bulunduğum gruptur. siyasilerin çıkardığı savaşta yine siyasilerin nasıl mağdur olduğunu anlayamadım hiçbir zaman.

kalantorlar, çürük vekil oğulları, gemi sahipleri, sıfırlayanlar eşliğinde at koşturadurun. %10 anti demokratik barajının altında kalmasını istediğim tek kişi, omurgasız yedek bahçeli.
  • (bkz: bir çok tanıdığımı da ikna ederek)
    içinde bulunacağım guruptur...
    yalan olmasın hedefim +100
    muharrem ince için ise ayrı bir çalışma yapıyorum, herkes üstüne düşeni yapsın arkadaş. nasıl gideceği belli!

yeter artık bıktık yalandan dolandan

okumadığı okulun diplomasını gösterip,
    daha doğmadığı zamanlarda 100 kişi okuyorduk sınıflarda yalanları yettti!

yapmadığı havaalanlarını (ısparta)
    açmadığı üniversiteleri (zonguldak)
    yalan vaatleri, işsizliği çözmek yerine kıraathane açma saçmalıkları!
    habire yüklendiği beton ağırlıklı sözde hizmet adı altında milletin amına koyacağız diyen mehmet cengiz gibilerin nemalandığı projelerden bıktık!
    oruçlu ağızla insanlara yalan söyletmelerinden bıktık!(bkz: ramazan ayında oruçlu ağızla yalan söyleyen akpli)
    artık tamam ya, valla yeter.
    melih gitti
    aziz gitti
    e sen neden duruyorsun? sende git...
    bunun için kime oy vermem gerekiyorsa veririm arkadaş.
  • artı 1
  • aynı zamanda mitin kurduğu ve yönettigi partiye oy verecek yazarlardır.
  • zalimden kurtulmak için daha büyük bir zalim yaratmak için çabalıyorsunuz, kendinizi kandırmak için baraj sorunu ortaya atıyorsunuz, benim gözümde hdp oy verenlerin hepsi haindir, bunu sanal ortamda söylemek kolay olarak algılamak size kalmış bir şey..

not:klavye delikanlısı olmadım bu yaşıma kadar...
  • teröristlerdir.