• akp'lilerin destek vereceğini düşündüğüm kampanya.
  • katıldığım kampanya. olması gereken bu bence de.
  • (bkz: 7 milyon teröristin yaşadığı ülke)
    akp den daha tehlikeli bir parti değildir. en azından devletin her kurumuna teröristleri yerleştirip sonrada mağdur ayağına yatmamışlardır.
    kesinlikle oy vermem ama 7 milyon türkiye cumhuriyeti vatandaşına alenen terörist diyen adam ağır şerefsizdir.
  • hdp’ye oy verenleri terörist olmakla suçlayanların oslo görüşmesini, habur karşılamasını gururla yapanlar olması ne kadar ironik.

dikkat ederseniz fethullahçı terör örgütü ile olan bağlarına hiç değinmedim bile.
  • safkan bir beyaz türk ve chp seçmeni olarak katılacağım kampanya. başka ne sıfatlarım varmış hemen bakıyorum. orospu çocuğu bir vatan hainiymişim, akp'liymişim falan filan. unuttuğum başka sifatlarım da vardır muhtemelen. sözlük sağolsun her defasında yeni bir özelliğimi öğreniyorum.

sizin gibi insanlar tarafından vatan haini olarak damgalanmak benim için onurdur, entrylerinizi tablo yaptırıp duvara asarım.

ekleme: adamlar hızını alamamış başlığa yazdıkları yetmemiş bir de özel mesajla hakaret ediyor. olm tamam ben sizin gibi gerizekalı değilim bir kez söylenince anlıyorum. biliyorum dedim işte sıfatlarımı, gurar duyarım dedim ne bu hırs?
  • eli kanlı teörör örgütüne nasıl destek veriyorsunuz?
  • akapelileri ve stepnelileri kızdırmış kampanyadır. on altı yıldır halk iradesi deyip duranlar yüzde on seçim barajını halkın iradesi önünde tutmaya ısrarla devam ediyorlar. herhangi bir parti 5 milyon oy alsa bile mecliste seçmenini temsil edemiyorsa o ülkede demokrasi var denemez. desteklediğim kampanyadır.
  • alırlar babayı, zamanında barajı geçsinler diye verilen oyları geçen fox tv de ki yayında harcadılar. o sayın öcalan diyen ağzınıza sokayım. babayı alırsınız bir daha. kalın lan barajın altında da sayın dediğiniz o orospu çocuğu sizi kurtarsın.
hesabın var mı? giriş yap