şükela:  tümü | bugün
 • baraj tehlikesini atlatmak için yapılması gereken kampanya.

  emanet oy meselesini yine gündeme sokalım. eğer hdp baraj altında kalırsa zaten sonuç belli.bunu ben demiyorum matematik diyor.

  şimdi gelip hamaset edebiyatı yapanlar olacak. o milliyetçi jargonla kafa ağrıtmaya gerek yok. akp gitmiyor,gitmeye de niyeti yok.

  muhalefetin başkanlığı kazanması için %70 desek,meclis çoğunluğu kazanmasına %100 deriz. yani meclis çoğunluğu daha olası bir durum. ilk defa akp'den kurtulmaya bu kadar yakınız.

  fakat bu baraj sorunu can sıkıyor. ayni durum iyi parti'ye olsa yine gider oy veririm. ilkesizlikle suçlayanlar olacak ama bir muhalif olarak belli başlı ilkelerde buluşabiliriz. mesela ohal'in kaldırılması gibi.

  edit: eğer hdp barajı geçerse cumhur ittifakı 297 vekilde kalıyor. barajın altında kalırsa zaten siz o rakamı biliyorsunuz. burada küfreden,tehdit eden yazarları uyarıyorum,tepkinizi adam gibi dile getirin.
 • akp'lilerin destek vereceğini düşündüğüm kampanya.
 • katıldığım kampanya. olması gereken bu bence de.
 • ananızın amına oy basın kampanyası, terörist oçları denecek kampanya.

  edit: onlarca terör sempatizanı mesaj atmış, faşist falan demişler, asıl faşist sizlersiniz, kalleş olan sizlersiniz, kimse unutmadı burnumuzun dibinde patlayarak ölen masum insanları, askerlere yapilan kahpe pusuları kimse unutmayacak, kürt köylerinden zorla ve tehditle dağa çıkartılan küçük çocukları da kimse unutmayacak, siz dağdaki kendi bokuyla beslenen orospu çocuklarından daha tehlikelisiniz, çünkü sinsi birer yavşaksınız.
 • hdp’ye ve oy verenlere küfredenler olmasa gündeme bile gelemeyecek kampanya. hadi aslanlarım, hadi yiğitlerim. küfür ede ede bitireceksiniz pkk’yı.
 • siyasi dengenin korunması açısından bazen düşündüğüm hededir. hemen terörist hain diye yaftalayanlar alayınızın amk.

  not: gözleri yıldız gibi kaşları hilal.

  edit: amk "bazen düşündüğüm" şeydir yazdım diye dm den hain ilan edenler küfür edenler. artık kesin vereceğim dmden söverek vatan kurtardığını sanan mallar.
 • hdp hendeklerden sonra bitti. artık size kimse oy moy vermez.
 • (bkz: 7 milyon teröristin yaşadığı ülke)
  akp den daha tehlikeli bir parti değildir. en azından devletin her kurumuna teröristleri yerleştirip sonrada mağdur ayağına yatmamışlardır.
  kesinlikle oy vermem ama 7 milyon türkiye cumhuriyeti vatandaşına alenen terörist diyen adam ağır şerefsizdir.