• 25 yıl boyunca verdim bir daha verirsem s.ksinler
  • 3 genel 2 yerel seçim verdim. artık yeter.

not: muharrem akşenerspor
  • bu eller ilk kez 3 hilale mührü vurmayacak 24 haziranda. tebrikler bahçeli. hala mhp ye oy verecek arkadaşların umarım iyi bir sebebi vardır.

edit:tarih
  • benim bu kişi. 24 haziran da oyum mhp ye. gelsin favlar...

ancaaaakk bir kaç şartım olacak 24 haziranda oy vermek için. püskevitçi denen adam parti başkanlığından hatta mhp den hatta mümkünse türkiye ya da dünyadan gidecek, parti yönetimi değişecek, akstepnelik bitecek, akşener abla başa geçecek. işte o zaman oyum mhp ye... gelsin favlar demiş miydim?

(bkz: 40 yapar)

not: mçp zamanından beri bütün genel seçimlerde oyumun rengi değişmemişti.
  • yok canım yok ya o kadar malı yoktur aramızda.
  • çeşitli nedenlerle daha önce verdim, daha da verenin. neyse ki hiçbir partinin bayrak sallayan fanatiği değilim diye kendimi avutmayacağım, bu şahıs tam bir fiyasko. eski demeçlerini lütfen okuyun, bir insan sadece 1 haftada nasıl böyle 180 derece döner arkadaş?

(bkz: 7 haziran 2015 genel seçimleri)
  • 1 kasım erken seçiminde vermiştim. bu kez oy yok devlet bey, kusura bakma.
  • bu güne kadar kullandığım bütün oylarımı mhp'ye verdim. ümit özdağ'ı çok sevsem de, devlet bahçeli 24 haziran öncesi son düzlükte cumhur ittifakı' na çelme takar ve bir çok insanın beklediği o ütopik çıkışı yaparsa oyumu belki alabilir. onun dışında gerçek milliyetçilerden oy bekleyen bir mhp var ise, gördüğü ıslak rüyadan bir an önce uyanmasını dilerim.
  • (bkz: 404 not found)
  • alakam yok meraktan bakıyorum diyenler fav :)
hesabın var mı? giriş yap