şükela:  tümü | bugün
  • bir adet nefret ve çirkinlik entry si bulunduran başlık
    yapmayın şöyle şeyler yeter artık
  • chp iktidarda olsa ve bu acı hadise yaşansa, bir vatandaş da bu tepkiyi verse, chp'liler vatandaşa çiçek verecekti herhalde. bitmedi şu yusuf yerkel'i malzeme yapmanız. chp'liler kendi kongrelerinde bile birbirlerine tahammül edemez iken, sandalyeler havada uçuşurken, tekme ve yumruk yarışı yapılırken, o vatandaşa çiçek vereceklerdi. buna inanabiliyor musunuz. google'a 'chp kongresinde...' yazınca google 'kavga' diye tamamlıyor. her konuya tahammülsüz zihniyet, bu konuyu yıllardır malzeme yapıyor. şaka gibi.

    (bkz: dinime küfreden müslüman olsa)
  • daha da şu somalılara duyan kasan olursa küfrü yer, hayvan gibi dayaktan anlıyorlarmış işte. allah ayağına zeval vermesin yerkel efendi.
  • yazık! ağzınız var diliniz yok. sessiz kitlenin konuştuğu yer sandıktır ve siz kendinizi sandıkta böyle ifade ediyorsanız artık sizi için yapılacak pek bir şey kalmadı demektir. soma'nın demografisini yok eden, tarımını bitiren, topraklarını çoraklaştıran, sizi köleleştiren akp ve yandaşlardır. hadi bunu, umursamıyorsanız soma olayında kaç kişinin öldüğünü, nasıl küçük düşürüldüğünüzü ve kimsenin ceza almamasını düşünün bir. tüm bu maden meselesi akp-rte yandaşlarının eseridir. insanın en azından bir prensibi olur. bir ilkesi olur. ahlaki değerlerinizi bu kadar mı kaybettiniz de celladınızı göklere çıkarıyorsunuz.akp sizi sadakaya bağladı mı bilmiyorum ama bu sebeple bunu yapıyorsanız bence bu daha da utanç verici. böyle bir skandala imza atmış partiye %48, rte'ye %57 oy verilmiş. bu da bence soma olayından daha büyük bir skandal.
  • an itibariyle yusuf yerkel'i bile savunabilen bazı deve sevicileri tanımamızı sağlayan haklı tespit.