şükela:  tümü | bugün
  • ülke batsa kimsenin umrunda değil. öyle bir kin, öyle bir "sikimden aşağı kasımpaşa" durumu. lakin bu %48 size yıllardır laf anlatmaya çalıştı. yapmayın etmeyin amerikanın krizden kurtulmak için 2008 de dünyaya düşük faizden pompaladığı dolarları betona gömmeyin dediler. insan hakları dediler. özgürlük dediler. adalet ve kuvvetler ayrılığı dediler. orta doğu değil, araplar değil yönümüz avrupa olsun dediler.

hülooğ dediniz. ben hep 50 liralık benzin alıyorum banane dediniz. ekmeği dolarla mı alıyoruz dediniz. millet bahçelerinde yuvarlanacam, beleş kek yiyecem dediniz. 24 haziran gecesi göz dağı vermek için nerden bulduğunuz belli olmayan taramalı tüfeklerle havaya ateş açtınız. milleti ötekileştirdiniz. bu ülke artık bizimdir. siktir olup gidin dediniz.

onlar da gidiyorlar. gidecekler. şimdi aman ağam hepimiz aynı gemideyiz, ülke hepimizin demek acınası oluyor.
  • hiç umrumda değil. yıllardır size sefa bize cefa idi. artık 1 kilo peynire 90 lira verince anlarsınız devamı
  • gram umursamıyorum gerçekten inşallah daha beter olsunlar diyorum sadece
  • valla billa svihs
  • %52'nin taktığına delalet etmez.
  • dolar 10 milyon da olsa reisin arkasındayız diyen adamların olduğu yerde, kafaya takıp gidip çomar mı öldürsünler aq