şükela:  tümü | bugün
  • melih gökçek twiti. bolca “inşallah” içerir. adama demezler mi şimdi niye pompalamıyorsun diye. adam bildiğin insanların aklıyla dalga geçiyor. reisi yüzde 60la seçin siz efendi gibi biz doları düşürürüz diyor. burası nasıl bir ülke oldu arkadaş.

dolar tepetaklak olacak inşallah.

velhasil kelamı sahane adlı çaylak yazardan ekran görüntüsü geldi girip pirim vermeyelim diye teşekkür ederiz.
    ekran görüntüsü
  • (bkz: pompalamasyon)
  • pompalamasyon bu benim misyon
  • pompalanmaktan bıkmayanların alkışlayacağı tweet.
  • hala dini terimlerle ülke yönetiliyor. inşallah ile halkın gazı alınıyor. amına soktuğumun ülkesinde bir kişinin planı yok. hakikaten bokunda boğul türkiye. o talas savaşında araplarla tanıştığımız günü sikeyim ben. bitirdiniz ulan ülkeyi.
  • “doviz kuru dis guclerin oyunu” goygoyunu da cokerten soylem.

madem bu kuvvet var, o halde artis da azalis da bir yandan akp’ye de bagli.
  • ortadaki para adet ve birimi cümlenin anlam bütünlüğünü bozmuş
  • pompalana pompalana bi hâl olduk zati.
  • belediyecilikten anlamadığı gibi ekonomiden de zerre anlamayan insan beyanı.

seçimlere kadar dolar 5 lirayı geçerse 30 milyar dolar ile ineceği en düşük seviye en güzel ve maksimum ihtimal ile tekrar 4.40'lar olacaktır.

ayrıca böyle bir imkanın varken bunu kullanmıyorsan bu ülkeye bıçak saplamaktır.

ve ayrıca akp iktidarını sarsacak ekonominin bu kötü gidişini durdurmak varken seçim sonrasının beklenilmesi hiç mantıklı gelmiyor.

halka resmen bizi seçin yoksa batarsınız dayatılması yapılıyor.
  • (bkz: at yalanı) 24 haziran'dan sonra dolar 1 lira olacak, benzin 50 kuruş, eğitim bedava olacak, asgari ücret 10 bin. kişi başına düşen milli geliri 100 bin dolar düşünüyoruz. uydur uydur söyle. inanır bunlar.