şükela:  tümü | bugün
  • an itibariyle gerçekleşmiştir.
  • pekaka, fetö, vatan hayyini, törörüst bla bla bla bla bla.

birazdan göreceğimiz entrylerin özetlerini vereyim.
  • ahmet türk'ü tutuklayarak "siyaset değil savaş istiyoruz" cümlesini bitirip noktasını koymuş oldular.
  • ahmet türk'e koymaz o. keke alisiktir. dün de birilerine ilaç oluyorduu bu gün de aynı fasistlere ilaç oluyor.
  • pkk ve kürt milliyetçileri hakkındaki görüşlerim ortadır.
    yine de 70 küsur yaşındaki bir adamın tutuklanması doğru bir hareket değil. ev hapsi gibi farklı gözaltı seçenekleri değerlendirilmeliydi.
  • 12 eylül diyarbakır işkencehanesinde felat cemiloğlu'na bok yediren kafanın 2016 yılı marifeti.
  • ne siyasetin ne iftiranın hırçınlaştırmadığı, çirkefleştirmediği sevdiğim üç beş siyasetçiden birinin tutuklanması. 74 yaşında aynı kasedi kaçıncı kez başa sardılarda kendini zindanda buldu yine tartışmaya gerek yok.
  • devletin bitmek bilmeyen hatalarının son halkasidir.

benim istediğim tarzda, benim koyduğum sınırlar içinde siyaset yapacaksın demek, özgür düşünceye ve demokrasiye hayır demektir.

daha da acısı, kendini türk milliyetçisi olarak kimliklendiren kimi vatandaşlarımızın, devletin yazdığı tanımları ve koyduğu sınırları mutlak bir doğa kanunuymus gibi tüm benligiyle benimsemesidir.
  • 2 kere 2 belki bu sefer 5 eder demektir. zamanında da almıştınız neden saldınız? cidden komik bir şey yani türkiye'min bu politikası kürtlere karşı...
    zamanında da kapatmışsın partileri aynı adamları almışsın hapse, kandili bombalamışsın vs bitmiyor terör?
    başka yol lazım demek.
    nedir o yol diye düşünmemek ve aynı şeyleri yapmak kusura bakmayın ama bence çok da doğru değil.
    çözüm ne abicim?
    çözüm ?
    ya bir de şunu anlamam abdullah öcalan yıllardır ne yapar imralı'da?
    zamanında neden yakaladık mesela?
    ne oluyor yani terör yine tam gaz devam .
    anasını satayım ülkede pkk'ya gelene kadar zaten tomarla başka sorun da türedi.
    arkadaşlar bir tek ben miyim bu kadar kötü hisseden?
    ahmet türk'den bağımsız konuşuyorum ne olacak la bu memleketin hali.
    vallahi ben artık gözlerimi kapadım sonumu bekliyorum.