şükela:  tümü | bugün
  • atiker konyaspor'un uefa avrupa ligi h grubu beşinci maçı. türkiye saatiyle 20:00'da başlayacak.
  • şaktar'ın kardiyo egzersizi yapacağı karşılaşma.
  • ümidim yok ama ülke puanı için beraberlik dahi harika bir sonuç olur.
  • umarım bu sefer başkası adına utanma hissi yaşatmaz konyaspor. gruptan çıkamasanızda ülke puanı getirin namınız yürüsün.
  • bu konya'ya maçlar başlamadan önce 6 maçta 3 gol ve 2 puan alırsa başarı diyordum, herifler bu eşiği bile geçemeyecek herhalde.

500 milyon dolarlık ligimizin üçüncüsünden bahsediyoruz evet.

gerçi öte yandan beşincimizde fena yardırıyor. bunlara göre birşey söyleyecek olursak, konya buraları haketmiyor sanırım.
  • 77. dakika itibariyle shakhtar'ın 4-0 önde götürdüğü karşılaşma.
  • 4-0 shakhtar galibiyetiyle sonuçlandı.
  • izlemeye değer bulmadığım maç. konyaspor geçen sene ligi 3. bitirmesi nedeniyle buraları hak ediyor ama konya'ya haşortmanlının oynattığı kimine göre sistemli oyun, bana göre çağ dışı kalmış futbol buraları hak etmiyor. bizim ligi ilk 2'de bitirmeyen takımların birbirinden aman aman farkı yok diyorum, dinletemiyorum. hatta bu sene başakşehir şampiyon olursa 3 büyükler haricinde hiç bir takımın birbirinden farkı yok demeye başlayacağım. aynı shaktar donetsk sene başında başakşehir'i güle oynaya elemişti, hatırlatırım.