• kendisine edilince statı terk ettiren küfürlerdir. mağdur ayağına yattı kaç zamandır. ama milletin anası bacısına küfür ederken beyefendi çok rahat.
  • bunu diyen adam; "sabri bana küfür etti" diye viyaklayan futbolcu.
  • bi an önce jübile yapsa da türk futbolu bi tanesinden daha temizlense.
  • inanılmaz. bir futbol sahasında küfür duyacağımı hiç beklemezdim. kibarlığın ve nezaketin sahanın her yerine yayıldığı bir ortamda küfür hiç olmamış volkan.
  • an itibariyle fenerbahçe - zorya maçında "senin ananı sikeyim ben, orospu çocuğu" diye ettiği küfürdür.

edit: fenerbahçeliyim ama pislik pisliktir. her maç bir vukuat adamda.
  • futbolcudan başka herşeye benzeyen bir adamın itina ile kendini rezil etme çabası. bundan tam kabzımal olur dicem, kabzımallara hakaret olacak. cımbızla seçiyorlar bunları fenerbahçe'ye.
  • kendine yakışanı yapmasına neden olan küfürlerden birini atmıştır.

bu adam yenildiği maçlarda dut yemiş bülbüle dönüyor. mağlubiyet ile geçen bjk ve gs maçlarına bakın anlarsınız. hatta 2 hafta sonraki beşiktaş maçında eğer fener yenilirse çıtı çıkmayacaktır. ancak önde olduğunu, yendiğini düşünün fenerin.

bunu savunan adam lefter küçükandonyadis adlı adamı tanımıyordur. geçmiş olsun.
  • volkan gibi efendi biri nasıl başkasının annesine küfreder, aklım almıyor. kıyamet alameti sanırım. hemen namaza geçiyorum. bay kıps
hesabın var mı? giriş yap