şükela:  tümü | bugün
 • italya'dan daha çok ülkemizde ünlü olan maç. italyanlar duysa manyak mı lan bunlar derler.
  düşünsene avusturya'da konyaspor-kayserispor maçının bilinir beklenir olduğunu.
 • bunun ile ilgili istanbulda bir zirve yapılsa güzel olur. düşünsene onlarca kişi toplanmış lecce cagliari maçı izliyor. tezahürat yapıyor. istanbul bile böyle bir rönesans tablosu görmemiştir.
 • banttan izlemeyi daha çok sevdiğimden canlı yayınını izlemeyeceğim efsane maç
 • maç saati müsait olamayacağımdan banttan izleyeceğim maçtır.
 • işte bana böyle muhabbetlerle gel sözlük. meriçlerle, feminazilerle, duyarcı alıngan ergenlerle gelme.

  sendeyiz lecce.
 • taksim'de dev ekranda gösterilmesi gereken maç. bu arada gerçekten böyle bir aktivite olursa tüm dünyada gündem olacak kadar büyük bir trollüğün altına imza atmış olacağız.
 • aykut kocaman'ın izlerken dört köşe olacağı maç
 • efsane geri döndü. nefesler tutuldu, kritik tarih 24 kasım. bakalım bu iki takım, efsane maçtan 20 yıl sonra bir kez daha 0-0 berabere kalmayı başarabilecek mi?

  not: (bkz.: 0-0 bitmiş lecce cagliari maçını banttan seyretmek), (bkz.: 19 aralık 1999 cagliari lecce maçı).

  maç 22.45'te başlayacak ve bein sports hd 3'ten naklen yayınlanacak.

  tabii maçı banttan izlemek isteyenler için banda alanlar olacaktır. bu kaydı bir yere yükleyip bana linkini gönderirlerse burada paylaşabilirim.

  düzenleme: maç, hava muhalefetinden dolayı ertelenmiştir, yarın oynanacaktır: 25 kasım 2019 lecce cagliari maçı.
 • sırf bu maç için bugün polonya'dan italya'ya geldim. akşam saatlerinde lecce'ye ulaştım. muhteşem bir şehir, bizim sinop gibi ama daha güzel. her tarafı deniz.

  maçtan kimsenin haberi yok gibi şehirde. via del mare stadyumu'nu görmeye gittim çevresi bomboş. bizim ülkede daha çok ilgi görüyor yemin ederim.

  bilet çok pahalı geldi. est tribünü dneı bölümü 17 numaradayım. yani kulübenin karşısındaki bölümün ortaları. istediğim yerin bilet parası internette 32 € ama ilginç bir şekilde gişede 41 € ödedim. kazık yedim sanırsam ama çok koymadı.

  bugün otelde kalacağım yarın maçı izleyip gece uçakla polonya'ya dönmem gerek. çünkü geç kalırsam patron lecce-cagliari maçı için geç kaldığıma inanmaz amk ahahshha

  edit : yarın tüm gün gezmeyi planlıyorum. lecce'de olan suserler varsa - ki zor bir ihtimal - ya da yakın olan diyeyim, birer pizza yiyip güzel bir yerde italyan kahvesi içebiliriz.

  edit 2: arkadaşlar yine trolledim sizi ahhaha ulan her seferinde kanıyorsunuz ben bıktım siz doymadınız ahahsjjdjsjsjs ben işsizim amk ne polonya'sı ne italya'sı. kahve alacak param bile yok ajasjaj

  neyse bi link yollayın da izleyek sjajajjd

  edit 3: fakirlik ilk kez işime yaradı. maça gitseydim ertelenmiş olacaktı hahahha
 • uyuyor olacağımdan izleyemeyeceğim maç.
  neyse banttan izlerim