şükela:  tümü | bugün
16 entry daha
  • fenerbahçe'min malatya'nın içinden geçerek liderliğe amborgoyu koyacağı haftanın maçı

skor tahminim 1-3
  • burdakiler puan kaybedecek dediyse fenerbahçemin kazanacağı maç olacaktır. skor tahminim 0-1 golü de stephan moses yazar.
    stephan dememe takılmış yazar arkadaşlar için edit .bu adamda yeni appiah gördüğüm için yazdım. sizi mi kıracam; stephan victor moses olsun...
  • malatya'nın kazanma ihtimalinin daha fazla olduğu maç. sadece kruse yokken bile fenerbahçe çok ciddi bir yaratıcılık sıkıntısı çekiyorken ne mevlüt var ne vedat var. bence en kötü berabere biter bu maç ama galibiyet adayım malatyaspor.
  • liderliğe oturup, şampiyonluğa kadar kalkmayacağımız maç. lider olmadan oynayacağımız son karşılaşma.
  • malatyaspor kırmızı kart görmezse yenilmez. bu burada dursun.
  • arkadaşlar niye vedat yok diyorsunuz? benden gizlediğiniz bişey mi var?
  • 3 puan beklentimin olmadığı maç. malatya zaten ligdeki en zor deplasmanlardan biri.
  • eyyy ersun hocam uyan uyan, şampiyonluğun adımlarını böyle maçlarda atmalısın.artık şu sahaya çıkıp rakibi çatır çutur sahada eze eze yenen bir takım görmek istiyoruz...
  • fenerbahçe, maçı öz güveni tam bir biçimde oynayacaktır. 3-0 alacağına inanıyorum.
  • benim de beklentim yok bu eksiklerle, beraberlik yeterli ancak kayseri gibi antalya gibi salak puan kayıplarını ancak böyle maçlar telafi edebilir. dolayısıyla yok eksikmiş yok malatya iyiymiş yok hakemmiş demeden karşı takımdan daha fazla mücadele ederek ve isteyerek galibiyet almak zorundayız.
676 entry daha