4 entry daha
  • basketbol camiasının ve taraftarlarinin da sallanmadigi mactir...
  • fbtv'nin canlı yayınlayacağı, böğüren spikerin yine epey renk katacağını düşündüğüm maç.
  • iki takımın taraftarlarının da maalesef ki final four'u sallamadan izleyeceği maçtır.iki tarafın da tek derdi rakibini yenmektir.ben dahil.
  • protokol bölümünden izleyeceğim, fenerbahçenin kazanma olasılığının oldukça yüksek olan maç.
  • maçı takip edebilen kardeşlerimizin skor hakkında bilgi vermesini umduğumuz bir maçtır an itibarıyla
  • damir mrsic'in muhteşem oyunuyla fenerbahçe'nin son çeyrekte beşiktaş'ı ezdiği maç.

fbtv'yi kınıyorum ve fbtv'ye laflar hazırladım.
    beşiktaş'ın ataklarını izlemeye sizin taraftarlarınızın da hakkı vardı.çünkü o sırada siz savunmadaydınız.hani sizin kafa yapınıza göre konuşuyorum.
    beşiktaş taraftarı küfrederken 5 dakika 'ayıp değil mi' muhabbeti yaptığın sırada ve bjk taraftarı küfretmeden önce 'kartalım ananın ...na koyarım,sen dötoğlanısın' tezahüratını da bjk seyircisi mi yapıyordu?
    maçın son çeyreğinin %80'inde beşiktaş'a ve oyuncularına ana avrat sayılırken ahlak anlayışın nereye kaçmıştı spiker ağabey?niye kısıyordunuz seyircinin sesini beşiktaş'a,başkanına ve oyuncularına saydırılırken dakikalarca aralıksız.sonra hangi yüzle çıkıp dersiniz bize küfrediliyor?

benim fikrimse;beşiktaş seyircisi de,fenerbahçe seyircisi de televizyondan bize verilene göre gayet temiz maç izlemiştir(beklenilene göre)hakemler muhteşem maç yönetmiş,oyuncular sadece oyunlarını oynamıştır.fenerbahçe hakettiği galibiyeti almıştır.tek kötü fbtv'dir.benden uzak olsun mümkün olduğu kadar.onlara hayırlı olsundur;bizlere de geçmiş.

edit:bazı kişilerin fbtv yayınının eleştirilmesini takımlarının galibiyetine bok atmak olarak algıladıkları maçtır.lakin böylesi daha iyidir.kişilerin bakış açısı daha net gözükebilmektedir. *
    edit2:içimdeki fbtv aşkı bambaşkaa...at gözlüklerim yakışmış mı?
  • fenerbahçe basketbol takımının özellikle son periyottaki etkili oyunuyla rakibini perişan ettiği maçtır. damir mrsiç'e de helal olsun. naumoski'li efes zamanından beri bir oyuncunun bir takımı bu şekilde coşturduğunu hatırlamıyorum. maçtan sonra akılda kalanlar da 4. periyottaki üstün oyunun yanı sıra mrsiç'in yağdırdığı üçlüklerdir.
  • fenerbahcenin beşiktaşı mrsic sayesinde eze eze yendiği karşılaşma. maçtan önce çok havalara giren beşiktaşlılar da gereken cevabı almışlardır umarım.
  • daha bu maclar oynanmadan once olayla alakali en kisa ve net tanimi yapmis oldugumu farkettigim mac olmustur.

(bkz: fiba avrupa liginde besiktas fenerbahce eslesmesi/@la traviata)

keske fairplay ile alakali da guzel seyler yazabilseydim bu satirlara...
  • taraftarların çıkışında kavga etmek için belgrad kapıda toplandığı polsilerin kavga çıkmasını önelemeye çalıştığı bu kalabalık yüzünden kale kapısından giriş çıkışın güçleştiği taraftarların bir yandan oraya buraya torpil atıp bağırarak karşı takımın taraftarlarına küfür ettiği maçtır.
19 entry daha
hesabın var mı? giriş yap