şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
172 entry daha
  • ilk kez girip 83.75 aldığım sınav.

sınavdan 1 ay öncesine kadar gramer bilgim kulaktan duyduğum kadarıyla vardı. pratikte fena değildim ama teorik olarak en son lisede eğitim almıştım. eski sınavların 5 tanesini çözdüm ve biraz da temel gramer çalışarak sınava girdim.

hedefim kelime bilgimi artırarak 90'ın üzerine çıkmak.
  • 12. sınıf öğrencim 13 yanlış ile 83.75 aldı. çok mutluyum sözlük.
  • sandıkları terketmeyin, sorular yeniden sayılacak.

herkesin beklediğinden düşük aldığı sınav.
  • a alanlar çokmuş, 4 bin kişiymiş. len olum o a alanların çoğu dersane hocaları ve ingilizce ögretmenleri falan. bu dersane hocaları her yds ye giriyorlar. ösym de bakıyor a çok sınavı zorlaştırıyor. bu ibnelerin yds ye girmesi engellenmeli. adamın işi gücü ingilizce zaten, başka birşeyle uğraşmıyor ve a alıyor tabi. sen ben gibi değil yani.

not: 77,50
  • hiç canımı sıkmıyorum çünkü kötü bir sınavdı, bu kadar yorum bu kadar çıkarım olmaz.
    sınav sonucu değerlendirmesi
  • 71.25 aldığım sınav. pek tatmin etmedi idare eder.
  • bir ingilizce öğretmeni olarak utanarak söylüyorum ama 90 aldığım sınav. öncekinden de 90 almıştım. ondan öncekinde 87 küsür almıştım. sözde full çekmek için giriyorum ama sınav öncesi tek soru çözmeden zor. artık umutlar eylülde kaldı.
  • 83,75 alarak sözlük ortalamasının çok altında kaldığım, fakat her ay hatrı sayılır bir seviyede dil tazminatı almamı devam ettirecek sınavdır *
  • çıkarıp masaya vurdum 100 aldım
  • girmeden 98.75 aldığım sınav. çünkü her ösym sınavında en az 90 almak ekşici piçliğin şanındandır. bu, sınava girilse de girilmese de geçerlidir. aksini iddia eden laik ateist agnostik aczmendi müsveddesidir * , erkekten dönme merzifonlu taş fırın ustasıdır * , puşttur, ittir, hergeledir.
5 entry daha