*

şükela:  tümü | bugün
  • marifet gibi paylaşmış. muhtemelen birazdan siler. o yüzden başlık açmak elzem.

27. dönem manisa milletvekili, mhp grup başkanvekilinin yaptığı utanç verici paylaşımdır.

fotoğraftaki kişi (bkz: israfil kürşat kumbasar) imiş. ben kendisini tanımıyorum. olayın ne olduğunu merak edip araştırdım. ekşi sözlükte kendisi için ''yeniçağ gazetesi yazarlarından. devlet bahçeli'nin basındaki en sert muhaliflerindendir.* sivri bir dili, çok cesur bir kalemi vardır'' denmiş. sanırım şu 2 cümlelik bilgiyle olayı anlamak mümkün.

ekran görüntüsü
    link
  • ne desen boş ne desen gg.
  • mafya mensubu insanların mecliste halkı temsil ettiğinin bir kanıtı daha.
  • resimdeki kim ve neden o durumda merak ettigim paylasimdir.

edit: başlık sahibi bilgilendirmiş sağolsun
  • bu ülkede isteyen istediğini dövebiliyor mu diye düşündürten twitter paylaşımıdır. üstelik dövmekle kalmıyorsunuz milletvekili aracılığıyla tüm ülkeyle paylaşabiliyorsun.

insanın aklı gerçekten bir yerden sonra almıyor, inanamıyor.
  • tam da günümüz türkiyesine yakışan paylaşımdır.

yeni türkiye tam olarak bu değil mi zaten?
    erdoğan'ı eleştirince hapse, bahçeliyi eleştirince çomar saldırısına uğradığın ülke. içişleri bakanının süleyman soylu olduğu ülkeden fazlasını beklemek saflık gerçekten.

arşivde dursun.

edit: birkaç köpek yine sürü olarak görüp saldırmış adama. klasik türkücü taktiği. bunlar tek takıldımı kuyrukları kasıklarında geziyorlar. sürü oldular mı içlerindeki it çıkıyor ortaya. saldırdıkları anın videosu da paylaşılmış.

bunlar da arşive: ekran görüntüsü - video
  • adam seçimle gelmiş, vekil olmuş mu?

o zaman burada adama sallamanın bir manası yok, manisa' da yaşayıp oy verenlere söylenin.

edit: adamın yaptığı iyi bir şey demiyorum ama ülkenin yüzde ellisine göre kötü bir şey değil. sorun orada.
  • kılıçdaroğlu'na yumruk atan bakterinin cüzzamlı elini öpenlerin yeni icadını paylaşmış vekil bey. kuduz köpekler gibi toplanıp adam ısırıyorlar mütemadiyen. geçtiğimiz aylarda da ankara keçiörende belediye başkanının desteğini arkasına alıp sokaktaki insanları rastgele döven bir çeteden bahsediliyordu. sonra unutuldu gitti. bu da unutulur gider. dövülen dövüldüğüyle kalır. iktidar sahiplerinin ayağına bağ olmadıktan sonra istediğinizi dövebilir öldürebilirsiniz.
  • milliyetçiliği bilmem, ama milliyetçi hareket partisi bir gün bu topraklarda çocuk sikmek ile aynı seviyede lanetle anılacak

13. cumhurbaşkanı bozacının şahidi
  • işte bunlar koskoca meclisin vekili. oy almış yani anlatamıyorum galiba halk bu adama oy vermiş şaka gibi.