şükela:  tümü | bugün
  • merhaba arkadaşlar.
    10 mart 2020 tarihinde fas'ın casablanka şehrine gidiş, 15 mart tarihinde istanbul'a geri dönebilmek için bilet aldık. buraya bir makine kurulumu ve devreye alma işlemi için geldik ancak mekanik eksiklerden dolayı dönüş tarih 22 marta ertelendi. ancak bu koronavirüs nedeniyle uçuşlar iptal oldu ve burada mahsur kaldık. fas rabat büyükelçiliğine başvurmamıza rağmen herhangi bir uçuş planlanmadığını söylüyorlar. 17 nisan tarihine kadar bir uçuşta planlanmamaktaymış. bizimle birlikte mağdur olup türkiye'ye dönmek için başvuru yapan 80 kişi varmış. buradan sesimi duyurmak istedim sadece bizi ülkemize geri alma işini hızlandırabilmek için. teşekkür ederim.

mesajlarınız ve destekleriniz için teşekkür ederim.

twitterdan destek lütfen:
    https://twitter.com/…tatus/1242434183571615749?s=19
  • bir an önce ülkemizin harekete geçerek, orada kalan vatandaşlarımızı sağsalim ülkemize getirmesini umduğum olay.
  • daha önceki günlerde 10 kişi için yapılan çalışmaların aynısını görmeyi ümit ediyoruz.
    umarım bir an önce çözüme kavuşur.
  • avrupa'nın her yerinden uçaklar kaldırıp türkiye devleti milletini arkada bırakmaz denirken avrupa dışı ülkelerin unutulması biraz abes olur.

gereken yapılmalıdır, yapılacaktır da.
  • allah yardımcınız olsun kardeş.bi an önce sağlıklı bi şekilde gelirsiniz umarım
  • şimdi eşim dostum beni hastayım sanıyor
    fastayım hiç kimse bilmiyor.
  • up up up!!!
  • dolmuş dolsun diye bekleniyordur. bir uçak dolduracak kadar başvuru olunca yurda dönüş olacaktır.
  • iş dolayısıyla gidilen fas'ta mahsur kalınması. umarım en kısa sürede ülkeye dönebilirsiniz.
  • ne bok işiniz vardı fas'ta diye geldim, emekçi çıktılar.

işiniz zor ama hallolur inşallah. uçak kaldırılacaksa da şirketin patronu ödesin masrafları. ilk vaka 11 mart'ta açıklandı, ne cesaretle 15 mart'taki dönüşü iptal ettiniz.