şükela:  tümü | bugün
  • ciddi uyarı: ---anlatılanlar sadece bir rüyadır. aşağıda paylaşılan yazı yazarın hayal ürünüdür. lütfen bu şekilde okuyup değerlendiriniz---
    üst edit: bir suser, 3 tane kız çocuğundan bahsetti. ayrıntılar imgelerle birleştirilip aşağıdaki spoiler kısmına eklenecektir.
    25.03.2020 tarihli edit: bu akşam spoiler kısmına ekleme yapacağım. bazı durumlardan dolayı sizin de fikrinizi almak istiyorum.

öncelikle sakin olunuz. aşağıda anlatacaklarımın önümüzdeki süreçlerde vuku bulacak hadiselerden olması belki de kaçınılmazdır.

bu yazıyı belli yaş altı insanların okuması sakıncalı olabilir. bu nedenle +18 ibaresi koymak zorundayım.

rihter başladı.

rihter nedir diye soranlarınız olacaktır.

rihter yılın belirli bir döneminde sadece 2 hafta boyunca bazı çocukların (8-10 yaş aralığında) olağanüstü yeteneklere sahip olmasıdır. ama bu yetenekler sadece 2 hafta süreyle devam eder.

dün gece rüyam şöyle hasıl oldu;

rihter'in ilk yılı.

8 yaşındaki bir erkek çocuğunu bir grup insan koruma altına alıyor. bu grubun içerisinde bende varım. tabi dünyanın farklı noktalarında rihter çocukları korunmaya devam ediyor. bu çocuklardaki özel yetenekler diğer insanları etkileyebiliyor. dolayısıyla tüm dünya halkları esasında bu çocuklardan fazlasıyla korkuyorlar. ancak içlerinde benimde yer aldığım bir kısım insan bu çocukları neden koruduklarını bilmiyor. sadece korunması gereken çocuklar olarak görüyoruz. bu çocuklar kendilerini koruyan insanlara zarar verebilirler mi, veremezler mi muallak. dolayısı ile ortada ciddi tedirgin edici bir durum var. bana söylenen 37.kattaki bir rihter çocuğunu daha korumaya almam. ancak bunu yapmak için gönülsüzüm çünkü başıma ne geleceğini bilmiyorum.

tam o esnada koruma altına aldığımız 8 yaşındaki küçük çocuk (ismini hatırlayamıyorum) ormanın içinden geçen nehrin kenarına yaklaşıyor ve oturuyor. suya doğru ayağını uzatıyor ve bam!

suyun akışı duruyor ve hemen sonrasında tersine doğru akmaya başlıyor.

rüyada başka pek çok detay var buraya yazamayacağım. ama son derece kasvet, gizem ve korkuya sahip.

şimdi diyebilirsiniz ki bir rüya görmüşsün gelmiş burada anlatıyorsun. işin aslının öyle olduğunu düşünmüyorum.

rihter'in başladığı ve devam ettiği tüm 2 haftalık zamana rihter günlükleri deniyor. gün gün, adım adım her yaşanılan olay kayıda geçiriliyor. ben şu an ilk günümdeyim.

esas gizem ise dünyada vuku bulmaya başlamasıyla alakalı.

bazı yerlerde olağanüstü çocukların aktive olmaya başladığı haberleri almaya başladık. bu çocuklar gökyüzünü değiştiriyor. insanları manipüle ediyor ve daha başka özelliklerle çevrelerini etkilemeye devam ediyorlar. bunu yaparken bazıları bilinçli bazıları bilinçsiz yapıyor. belki de tehlikeli tarafı buradadır.

sizden ricam buna benzer süreçlere tanıklık ederseniz pm ya da bu başlık altında bizleri haberdar etmeniz.

bu gece muhtemelen rihter'in 2.gününü yaşayacağım. imgeleri gördükten sonra yarın yani 25.03.2020 tarihinde tüm görülerimi tekrardan bu başlığı editleyip devam edeceğim.

--- spoiler ---

rihter'in 2.günü (25.03.2020 tarihinde görülere göre eklenecek)

--- spoiler ---

edit 2: özelden normal mesaj yazan herkese teşekkür ederim. merak etmeyin gördükçe burada aktaracağım. bu gece yeni bir görü göreceğimi tahmin ediyorum. çaylaklar sizlerin de yazılarınızı okuyorum. küfürleri ise, sahiplerine armağan ediyorum.
    üst edit 3: benzer rüyaları gören yazar arkadaşlar mesaj atıyorlar.
    üst edit 4: bana rüyaları ile ilgili mesaj atan suserler korkmasınlar. kendileri istemedikleri sürece bu linç ekibinin içerisinde onları ifşalamayacağım.
  • bak şuradan siktir git

--------------------->>>
  • dolandıracak kaçın.
    edit:çok fazla dark dizisini izleyen suser beyanı.
  • evde fazla durmanın yan etkileri.
  • buna bir daha bilim-kurgu filmleri izlettirmeyin.
  • kendini şövalye sanan bir şizofreniğin saçmalaması.