şükela:  tümü | bugün soru sor
  • şampiyonu belirleyecek maç.
  • bu hafta londra'da galatasaray arsenal ile beşiktaş ise tottenham ile oynadı. bu maçlara göre bu maçı yorumlamam gerekirse beşiktaş galatasaray'ı siker gibi gözüküyor.
    gelecekteki ortalama insan düşüncesine sahip insan'a selam gönderiyorum. maçtan sonra edit'leyecektir bu entry'i büyük ihtimal.
  • hakemlerin maçı gs 'ye vereceği karşılaşma.eğer maç kritik olursa.33.hafta yanılmıyorsam eğer.
  • beşiktaş 2-1 kazanacağı karşılaşma. yenilirse editlerim.
  • ortamı beşiktaşlı kardeşlerimize bıraktığımız maç. 5 ay boyunca istediğiniz gibi sıkın beyler, meydan sizin. yalnız o entryleri maç bitiminde silmezseniz iyi olur. sonra arkadaşlarımızı fazla uğraştırıyorsunuz. gülüyoruz eğleniyoruz ama o kadar emek var o caps toplama işlerinde. siz de biraz yardımcı olun lütfen.
  • saat 20.00'de başlayacaktır.
  • beşiktaşlıların şöyle çakarız böyle çakarız diye esip gürledikten sonra yenilip "hakem yüzünden" diyecekleri bir başka maç. "içerde dışarda 5 senedir yenemedin be mübarek hepsi mi hakem?" diye sorsan "evet hepsi hakem" diyorlar. diyalog imkansız.

galatasaraylılar maç gününe kadar entry girmesin. caps almak kolay olsun.
  • rüyamda gördüğüm maç. ikinci yarıda stada giriyordum ve sahayı görmek için tribüne çıkamıyordum. hatta yanımda fenerli sevgilim zipirinsan da vardı. sonra skorborddan hala 1-0 önde olduğumuzu görebildim sadece. golü maça gitmeden televizyondan izlemiştim, burak yılmaz doksana giden mükemmel bir vuruş yapmıştı.

tıklım tıklım tribünler biraz boşalmaya başlayınca sahayı görebilecek yer edindim ve tribünlerin neden boşaldığını o an anladım. beşiktaş son dakikalarda 2-1 öne geçmişti ve maç öyle bitti. bu maç muhtemelen şampiyonluk maçı olacak ve sanki öyle bir maçmış gibi değildi rüyamda. rüyaların tersinin çıktığını düşünürsek * maçın sonucu hakkında fikir edinebiliriz.
  • (bkz: sneijder attı şampiyonluk geldi)

edit: demiştik