şükela:  tümü | bugün soru sor
  • boyle giderse elbet batacak elindeki sirket.
    bosanma davalarina bakarsin ondan sonra.
    burda ne kadar zamandir formati sikiyorlar da kimse ucurulmuyor simdi yetersiz profil gibi bir sey mi uyduruldu? ya kim nasil inansin samimiyetine? turkiye'nin ozeti gibisin sayin durum, kuraltanimaz, bir seyleri cikarina gore yorumlamaya calisir ve bunlara ragmen menfaat bekler.
    bir durusun olsun, burasi mynet degil, olmamali en azindan.

(bkz: kanzuk sözlükten uçurulsun kampanyası)
    öyle saça böyle tarak.
  • degisik olan bir durumdur.

arkadas cok fazla insan yazip cizmis. ancak ben buradan gidersem daha da gelmem. umrumda olmaz. hayatin sirrini verseler de gelmem.

benim kindarligimi kosede birakin. pinar boykotunu katirlayin. bu adamlara para kazandiran biziz lan. bana git dese, sen git derim daha da geleni opsunler.

yapmayin dayilar. yarin oburgun baska bir platform cikarsa. kuzu degil zuzu olurlar ulan. kanzuk durumunden keser evinize kedi yollar o derecede.
  • bora füzesi bile böyle uçmadı be...280km ötede sevgilileri suyu ısıtmış bekliyorcasına uçtular.
  • gün itibarı ile sözlük yönetimi açıklamasıyla "yetersiz entry profili" gibi ucu açık, nereye çeksen oraya gelebilecek bir ifadeyle savunulmaya çalışılan hadise.
  • tüm suçları bir haksızlığa karşı seslerini yükseltmek olan yazarlardır.

şahısa hakaret etmemişlerdir.
    ırkçılık yapmamışlardır.
    dinlere küfür etmemişlerdir.
    insanları ayrıştırıcı bir entry girmemişlerdir.

format'a uygunsuzluk kısmını geçelim lütfen, sözlüğe girilen entrylerin yüzde 70'i format'a aykırıdır. girin anket ve survivor ve başlıklarına bakın.

bu insanların hakları geri verilmelidir.
  • yetersiz entry profili şeklinde bir uçurma sebebi olamaz. zaten insanlar 10 entry girip çaylak olarak yıllarca bu sebeple bekliyor. 10 entry "yetersiz" ise zaten yazar olunamıyor. dolayısıyla bu hatadan bir an önce geri dönülmelidir.
  • koru hastanesinden reklam alıp birde tema yaptın mı tamam. giden gelirini karşılarsın ama trollerle nereye kadar gidersin? uçurulan yazarlar hunharca geri dönmelidir. sorgulama ve düşünce özgürlüğünü yetersiz profil adı altında yazar uçurmak nedir allasen? sadece bir şey bilsem hayatta ve onun tanımını yapsam buraya yine yetersiz diyemezsin kimseye. mazallah gg malzeme vermiş olursun. hatırlatırım yetersiz profilin benzerini bu ülkede düşük profilli diye kullandılar. kime olduğunu ben söylemeyim. zaten az çok insanlar biliyor.
  • yetersiz entry profili gibi sacma saman bir sebeple ucurulmus yazarlardir.

o kadar soru baslik acan var. direk bir ustteki entry'ye cevap veren yazar var. formatin ebesi sikilmis. onlara hic bir sey yok ama hakkini arayana sansur ve ucurulma var. bravo kanzuk. eserine sicayim.