şükela:  tümü | bugün
  • sonunda bana da kısmet oldu kur başlığı açmak.

4.62 diyorum.
  • göte giren dolar düşmez deyimini hayata kazandıracaktır.
  • adı yerli kendisi ithal olacak antep fıstığının etkisiyle 4.71 ile günü kapatacaktır
  • 'razı olana' kadar yükselecektir.
    çünkü 'ben serbest piyasadan yanayım' diye sözler verdikten sonra, enflasyondan düşük faiz istersen, sıcak para ülkesine dönecek, mevduat faizi de yerinde saydığından, millet enayi değil; parasını dolara yatıracaktır.
  • 23 mayısta 4.70 24 mayısta 4,75 üzerine çıkmaması için bir sebep yok. müdahale edilmiyor ve izleniyor. neden izleniyor?

senaryoya gelince, dolar hesaplarına en konulur ve sahipleri fetöden içeri atılır. olmadı değil burası türkiye olmaz dediğimiz nice şeyler oldu. sıcağı sıcağına örnek veriyorum. tayyip fetöden önce bank asya için uyardı ve sonrasında ne oldu? şimdi de dolarları bozun dedi değil mi? sen bozmadın ve aksine aldın. sonra büyük bir ekonomik kriz yaşanır ve bankalar incelenmeye başlar. sonuç olarak da dolar yükseldikçe dolar basan küçük yatırımcı gümletilir. hani fetönün ekonomi ayağı vardı ya al sana ekonomi ayağı kılıfı.

ytd.
  • an itibariyle 4.80 olmuş kur. seçime kadar 5 olur diyorduk, herhalde 6-7 olacak bu gidişle.
  • 4.81 görmüş kurdur, muhtemelen gün içinde 4.90'i da aşacaktır.
  • 3.80 den dolar mı alınır diyordum 4.80 oldu, şu an 4.80 den dolar mı alınır diyorum yine muhtemelen 5.80 olacak. bende yine hayıflanıp duracağım niye almadım diye...
  • dedik mi?

(bkz: #71676355)
    (bkz: #77180726)