şükela:  tümü | bugün
  • #birtanesintürkiyem etiketi ile chp’li belediye başkanlarının çok güzel bir video ile paylaştığı mesajdır. halkı kutuplaştırmanın dozajının epey arttığı son günlerde bu mesajın paylaşılması gayet hoş olmuş.

“her zaman olduğu gibi bu zor dönemde de halkımızla, devletimizle, belediyelerimizle; 81 il, 1 tane türkiye anlayışıyla beraberiz. #birtanesintürkiyem”

link
  • saldır troll. adamlar birlik beraberlik mesajı vermişler. atıl amk çocuğu atıl. milleti kutuplaştırmaya çalış. senden olmayanı terörist ilan et. hadi fetöcüler bir araya gelmişler de. ne bileyim, söyle işte bir şeyler ortamı bulandır. aldığın paranın hakkını ver lan haramzade.

siyasî gerilimin tırmandığı şu günlerde çok güzel yapılmış videodur, emeği geçenleri tebrik ediyorum
  • kaostan beslenen zavallılara inat sevgi dili kazanacak inşallah. emeği geçenleri güzel mesajları sebebiyle kutluyorum.
  • bir kişinin değil çok kişinin olduğu, layıkıyla birlik ve beraberlik mesajları veren, güzel, anlamlı, iyi düşünülmüş bir çalışma.
  • şehit ailelerine yönelik çalışmamıza desteklerinizi bekliyoruz

(bkz: sehidin son emaneti)
  • belediyelere bak; içerisi şampiyonlar ligi gibi.

t: birleştirici, bir üslup kullanılmış olan mesaj.
  • gayet keyifli, gayet umut veren bir video olmuş.
    başkanım videoda bile elini uzatıyor herkese.
    yalnız zeydan başkanı her gördüğümde istemsiz tebessüm ediyorum ben.
    (bkz: niye ters ters bakiyün hayrola)
    güzel insanlar bunlar.
  • yerinde mesajdır.
    aslında anlatı basit, alengirli cümlelere hiç gerek yok bir tane türkiye var söylemi yeter de artar.
    kendi propagandasını yaparken diğer tarafı terörist ilan eden, karşı fikre sahip vatandaşını kolaylıkla hain ilan eden hükümete örnek olsun dedirtendir aynı zamanda.
  • daha dün bu adamların pkk ile bir tutulduğu, hele hele bunun devletin başı tarafından yapıldığı aklıma geldikçe ne kadar üzülüyorum anlatamam. bu ülke yanlış ellerde.
  • aglatiyorlar insani ya. bu kadar mi guzel olunur?

birlikte basaracagiz derken ülkem adina korelen umutlarimi canlandirdilar.

tarihe gececek videodur. birlikte basaracagiz baskanlar.