şükela:  tümü | bugün
 • bu gece saat 2’den sonra çıkmış olandır, durum nedir belli değil muhtemelen; ancak kaş’ın çukurbağ yarımadasında ormanlık bölgede yerleşim yerlerine çok yakın yerde çıktığı söyleniyor.

  haber

  edit: 25 dönüm arazi yanmış. umarım rant amacıyla kasten yapılmamıştır ve yeniden ağaçlandırılır.
 • yine hangi oteli dikecekleri merak konusudur.
  şu konuşmayı akıllara getirmiştir
 • kaş kendini corona'dan korudu ama bir türlü rantçılardan koruyamadı, umarım tez zaman zamanda yangın söndürülür de doğa harikası yerde tahribat çok olmaz.

  çok üzülüyorum şu ormanlar yandığında, sokağa çıkma yasağı varken de yangın nasıl çıktı araştırılmalı sonrasında!
 • sokağa çıkma yasağının olduğu, aşırı sıcakların henüz başlamadığı bir zaman diliminde çıkan yangın. allah allah yav, bak sen şu işe. doğal yollardan veya bilinçsizlik/dikkatsizlik sonucu, hiçbir şekilde yangın çıkamayacak bir dönemde durup dururken yangın çıkmış ormanda. kesinlikle otel dikmek için kasıtlı olarak olduğunu iddia etmiyorum ama, büyük ihtimalle allah bizi cezalandırıyordur gayler falan var çünkü bir de fetöcüler.
 • ciğerlerimiz yanıyor!!!!
 • yeter abi ya. nasıl bir para kazanma hırsıdır birader bu?
  ölmeden önce yapacağın gezegene yararlı ve karlı 1 milyon iş var. neden kendi menfaatin için güzelim sistemin ağzına sıkıyorsun?
  açgözlülüğün de bir sınırı olmalı di mi? sen doymuyorsun hocam. bir dön bak bi harbi kendine, ne yapıyorum ben diye sor.
  bakir yerin güzelliği bakir olması. sen oraya avm, otel dikersen ne farkı kalır herkesin yaşadığı ceset şehirden?

  gelecekte yapmayı planladığınız rant işlerini, gideceğinizi anlayınca haldır haldır uygulamaya başladınız.
  düşmanın değilim ama aynaya baktığında göremediğin durumu duymanı istiyorum, ülkenin başına gelmiş en büyük felaket oldunuz. türkiye bir film olsa siz içindeki kötü karakterleri oynuyorsunuz. bunu sen seçiyorsun. şeytanı oynamak istiyorsun. neden abi neden?

  bırak bu işleri. bu işler boştur boşş. sen gönlünü hoş tut hoş.
  ha ille de hırslıyım ben bu enerjimi atacağım diyorsan, o halde oyunu hile kullanmadan oyna, hack açıp ülkenin güzelliklerini yok edip karşılığındaki parayla hırsını geçiremezsin, o parayı hakkınla kazanmadın çünkü: doğayı öldürerek elde ettiğin kazanç ancak lanetlidir.

  en azından benim lanetim üzerinize olsun.
  nefretim ise açgözlülüğünüze.
 • birr iki yıla buradaki gibi olur yanan alan
  (bkz: izmir urlada doğa katliami)
 • ne güzel yanmış tam otel yapmalık.
 • tam da bir otellik manzaraya karşı yanmış allahın hikmeti
  belediyesi kimde tahmin edin?