• sokağa çıkma yasağının olduğu, aşırı sıcakların henüz başlamadığı bir zaman diliminde çıkan yangın. allah allah yav, bak sen şu işe. doğal yollardan veya bilinçsizlik/dikkatsizlik sonucu, hiçbir şekilde yangın çıkamayacak bir dönemde durup dururken yangın çıkmış ormanda. kesinlikle otel dikmek için kasıtlı olarak olduğunu iddia etmiyorum ama, büyük ihtimalle allah bizi cezalandırıyordur gayler falan var çünkü bir de fetöcüler.
  • yangından önceki hali;

görsel

yangından sonraki halleri;

görsel

görsel

önümüzdeki seneye hazır olacak , ultra lüks kaş manzaralı otelimiz için gereken tüm şartlar oluşmuş. bu kadar haksız kazanç.... yatacak yeriniz yok gerçekten allah belanızı versin umarım.
  • yeter abi ya. nasıl bir para kazanma hırsıdır birader bu?
    ölmeden önce yapacağın gezegene yararlı ve karlı 1 milyon iş var. neden kendi menfaatin için güzelim sistemin ağzına sıkıyorsun?
    açgözlülüğün de bir sınırı olmalı di mi? sen doymuyorsun hocam. bir dön bak bi harbi kendine, ne yapıyorum ben diye sor.
    bakir yerin güzelliği bakir olması. sen oraya avm, otel dikersen ne farkı kalır herkesin yaşadığı ceset şehirden?

gelecekte yapmayı planladığınız rant işlerini, gideceğinizi anlayınca haldır haldır uygulamaya başladınız.
    düşmanın değilim ama aynaya baktığında göremediğin durumu duymanı istiyorum, ülkenin başına gelmiş en büyük felaket oldunuz. türkiye bir film olsa siz içindeki kötü karakterleri oynuyorsunuz. bunu sen seçiyorsun. şeytanı oynamak istiyorsun. neden abi neden?

bırak bu işleri. bu işler boştur boş sen gönlünü hoş tut hoş.
    ha ille de hırslıyım ben bu enerjimi atacağım diyorsan, o halde oyunu hile kullanmadan oyna, hack açıp ülkenin güzelliklerini yok edip karşılığındaki parayla hırsını geçiremezsin, o parayı hakkınla kazanmadın çünkü: doğayı öldürerek elde ettiğin kazanç ancak lanetlidir.

en azından benim lanetim üzerinize olsun.
    nefretim ise açgözlülüğünüze.
  • hande yener'den gelsin

yazın çıkan orman yangını gibi yazın yakmadığı çok belli ..
  • yangın çıkan arazinin, 2016’da cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan’ın eski iş ortağı olan ergun bodur’un şirketine devredildiği ortaya çıkmış.

kaynak
  • solda tutulmasi gereken baslik. bakalim tekrar agaclandirma mi yapipacak.
  • kaş kendini corona'dan korudu ama bir türlü rantçılardan koruyamadı, umarım tez zaman zamanda yangın söndürülür de doğa harikası yerde tahribat çok olmaz.

çok üzülüyorum şu ormanlar yandığında, sokağa çıkma yasağı varken de yangın nasıl çıktı araştırılmalı sonrasında!
  • engelleyemedik diyelim otel kurulmasını. hadi gitme oraya açılacak otele-pansiyona. hadi kullanma yangınla kurulan tesisleri... ucuz olduktan sonra oraya yatırım bile yapacak kadar iki yüzlü insanlar topluluğuyuz da burada popüler tabirle "duyar kasıyoruz."
hesabın var mı? giriş yap