şükela:  tümü | bugün
  • sıradan bir bayramda bile yoğunluktan dolayı altyapı çöküyorsa yarın birgün olası depremde ne yapacağız. geçen aylarda yaşamış olduğumuz istanbul depreminde verilen düşük nottan hiç mi ders almadınız.
    bu işi yapamıyorsanız bırakın !
    faturaların ödenmesi için her türlü yaptırımı uygulayıp milletin şah damarına pipet sokmayı biliyorsunuz ama!

edit: aynı sorunları yaşayan yazar arkadaşları www.btk.gov.tr adresine yazılı olarak bildirmeye davet ediyorum. bugünün telafisi bir şekilde olur unutulur, ama olası afetlerde kimse bunun altından kalkamaz.

kısa yol linki; https://tuketicisikayet.btk.gov.tr/tsys/giris.html
  • bir adet orospu cocugu vodafone da iceren operatordur ayni zamanda. su vodafone burda verdigi leş hizmeti ingilterede verse adamin gotunu keserler.
  • resmen arayamıyorum kimseyi. sizin vereceğiniz hizmeti sikeyim
  • başlığı açmaya geldim, açılmış. şaka gibiler. fatura ödemeye 1 gün geç kalsanız faizi, fatura kapatması vs bir sürü parayı alırlar.
    ülkenin ve dünyanın içinde bulunduğu şu süreçte kimseye hizmet veremiyorlar. kardeşim altyapınız kaldırmıyorsa, kepengi kapatın gidin.

sizden ekstra döner ayran istemiyoruz, aylık ödediğimiz paranın karşılığını istiyoruz. ama o kadar pisliksiniz ki, o da yok.

ekleme: umarım tarihte pek yaşanmayan olağandışı bu ramazan ayından sonraki bayramı halka bu şekilde çile ettiğiniz için otoriteler sizi bir güzel öper. çünkü batmayı hakediyorsunuz.
  • daha yakın zamanda depremde yasananlar nedeniyle yerden yere vurulan ooeratorlerin yeni rezaletleri... oysa o rezaletten sonra yok şöyle teknoloji gelistirecegiz, yok tekrar ayni duruma dusmeyecegiz, yok al sana 2 gb internet hediye...

tam bir türkiye ozetisiniz tam.
  • çağrı bitti hatası aldığım error. müşteri hizmetleri ise dakikalardır müzik dinletmek ile meşgul.
    not:turkcell
  • alt yapınıza sıçayım dediğim durumdur. reklama gelince ordan çeker, burdan çeker, götünü deliğine soksan çeker diyodunuz millet iki telefon edip 10 saniyelik bayram tebriği yapamıyor.
  • turkcell de patladı. bu kadar parayı bizden alıp doğru düzgün hizmet sunmayan firmalara bir yaptırım uygulamayan btk'ya sevgilerimi sunarım.
  • her olay olduğunda madem patlıyorlar, o zaman 5 gb internet 250 dakika için 40 lira fiyat çekmesin oruspu çocukları.
  • kimseyi arayamıyorum, insanlar da aradığında hata veriyor düşmüyor. tebrikler turkcell yine harikasın.
    tanım: klasik turkcell rezaleti.