• a haberin yoksulluk güzellemesi yaptığı rezalet video link
    yatacak yeriniz yok diyecek bir şey bulamıyorum size...
  • felek ne cömert ne aşağılık insanlara!
    han hamam, dolap değirmen, hep onlara
    kendini satmayan adama ekmek yok;
    sen gel de yuh çekme böylesi dünyaya!
  • 5 kardeş kağıt toplama işini bitirip eğlenerek eve dönüşe geçiyor. "kardeşlerden en büyüğü iterken küçüklerde kağıt toplama aracına binerek doyasıya eğlendi" .bu cümleyi haber metni olarak yazan arkadaş isterse benim kağıt toplama arabama binip üzerinde doyasıya eğlenebilir.
  • ben çevre temizlik vergisini hem devlete veriyorum ama başkaları o çöpleri satıp para kazanıyor. hem de çöp karıştırılacak diye etraf iyice berbat oluyor.

: yoksulluğun ve hırsızlığın meşrulaştırılması
  • bunu yapan haberci de cüneyt’in arkadaşı çıkmasın?
  • tam anlamıyla rezaletten başka bir şey değildir.

yani ne desek boş ama bu nereye kadar devam edecekler artık yeter yahu. kendilerine nasıl haber kanalı diyebiliyor bu insanlar?
  • yürek ısıtan görüntülermiş. şu görüntülerden yüreği ısınan varsa o yüreğin ben amk.
  • bazen sosyal medya iyi ki var diyorum bunlar yüzünden. düşünsenize haberleri sadece televizyondan takip ediyorsunuz. ne sedat peker'in açıklamalarından haberiniz var ne intihar eden esnaftan ne de işsiz gençlerden. her şey yolunda ülkede sanki. biz kendi kendimize huzursuzluk üretiyoruz.
  • kendi çocuklarınızı görmek istemeyeceğiniz yerlerde başkalarının çocuklarının güzellemelerini yapmayın.
  • bir de bu var. mendil satan, karton toplayan, dilencilik yapan insanlara fakir ama gururuyla, şerefiyle para kazanıyor diye bir övgü var. lanet edeceğine böyle düzene bunu övuyorlar. en sinir olduğum seylerin başında gelir. bu utanmaz a haber özelinde söylemiyorum. her yere cami açacaklarına, camiye yardım diyeceklerine, diyanetin bütçesinden kısıp bu insanlara yardım yapılsa kötü mü olur ? fakir insanlardan gelişme sağlanamaz. karınları tok olduğunda bu insanlara fikir gelir. insanlık böyle ilerler. biliyorum boşa konuşuyorum. en azından icimde kalmasın.
hesabın var mı? giriş yap