şükela:  tümü | bugün
  • sınav ücreti 40 tl'dir.
  • bir önceki ales'i yarıda bırakmak zorunda kaldığım için tekrar girmem gereken sınav. 2010 ilkbahar alesten 85 puanım da var ama görünen o ki yetmeyecek bu puan, 90 üstüne çıkmak gerek. 2010 sonbahar aleste ise saçma kuralların kurbanı olup 70 puanda kaldım. neymiş efendim tuvalete gidemezmişim. ben 3 saat boyunca çişimi tutmak zorundamıyım yahu! sen git soruları çaldır, tüm kpss adaylarını mağdur et, sonra dön tüm ösym sınavlarında, saçma kurallarla, yine milleti mağdur et. yok hani yasak yokken o kadar ösym sınavına girdim çıktım 1 kez tuvalete gitmedim, yasak koydukları zaman su koyuvereceğim tuttu benim de*. ama sınavda yanımda 1 buçuk litrelik boş pet şişeyle gireceğim, yine çıkartmazlarsa tuvalete çıkartıp milletin içinde işimezsem ben de neyim!
    neyse efenim öyle ya da böyle 90'ın üstüne çıkmam gereken sınavdır kendileri.
  • başvurusunu kaçırdığım sınavdır. 2 günlük haftasonunu çıkarınca sadece 7 günlük başvuru süresi var ve uzatmıyorlar.
  • sınav ücretinin yanında internet şifresi almak için 2tl ödemek zorunda kaldığım sınavdır.

deli dumrul kafalarını sevmiyorum arkadaşım o şifre beleş verilse olmuyor mu?
  • başvurusunu kaçırdığım sınav. hayır nasıl başvuru tarihi belirliyorlar anlamıyorum ki hafta ortasında bitiyor.
  • başvurusunun dün bittiğini bugün öğrendiğim ve katılamayacağım sınav. olsun önümüzdeki sınavlara bakacağız.
  • 180 dakikada yetişip yetişmeyeceğini göreceğimiz sınav.
    zira en son 9 mayıs 2010 ales'e girmiştim ve "tüm soruları gördüm" diyeni göremedim, 20 matematik sorusuna hiç bakamamış biri olarak.
  • girişteki müstakbel güvenlik önlemi saçmalıkları yüzünden şimdiden stres olduğum sınav. değişen sistemde ilk gireceğim ales kendisi ayrıca.
  • sınava giriş belgeleri halen adaylara ulaşmamış sınavdır. lgs olayından sonra ise nasıl bir strateji izleneceği merak konusudur.

edat: ne bu simdi, konserve misir, elephant woman, nuage ve nouma21'in uyargaçlarıyla anlaşılmaktadır ki, sınava giriş belgelerini el yordamıyla internetten kendimiz bastırıyormuşuz.

şimdi işin rengi değişti işte.

- ilk önce, ösym bizden 40 tl sınav giriş ücretini zaten bizde de olan kalem silgi ve şeker dağıtmak için mi alıyor?
    - ikinci olarak ise, çıktı almadan önce fotoğrafı değiştirip yerimize başkasını sokmaya çalıştığımızda ne yapacak ösym yönetimi acaba?

mesajlar üzerine ekleme: fotoğraf çektirmeye de yerine girecek kişi gittiğinde ne olacak? sonuçta bir fotoğraf ile gözetmen kişi kesin bir kanıya varamaz ki, genellikle öyle aman aman da kontrol etmiyorlar zaten.
  • görevlendirme tercihleri başlamıştır.