şükela:  tümü | bugün soru sor
  • şampiyonlar ligi yarı final eşleşmesi ilk tur maçı. birnevi erken final.
    kazanan finalde her halukarda yarı finaldeki rakipleri kadar dişli bir rakiple eşleşmeyecek.
    ama ortada finallerin takımı liverpool gerçeği var.

son juventus maçında, kendi sahasında real madrid rezil bir performans gösterdi. aynı şekide bayern de kendi sahasında kazanamadı. bu leş eşleşmeye finalde şahit olmayacağım için mutlu oldum açıkcası.

edit: başlığın 25 nisan olarak değiştirilmesi gerek moderatör abiler.
  • bayern münih'in bu sefer isinin zor oldugu kanaatindeyim. cünkü sevilla karsisindaki futbolla, real madrid'i yenmeleri imkansiza yakin. tabi real madrid'in de juve karsisindaki durumu ortada.

üst olur.
  • bugün sergio ramosun ilk maçta oynamama ihtimalinden bahsediliyordu. son juve maçında girmemesi gereken bir yere mi girmiş bişey olmuş. eğer oynamazsa real madrid çok zorlanır. juve maçında yedek manzukiç dağıttı defansı. şimdi lewa robben riberye karşı zaten her takım zorlanır. ramos olmazsa extra zorlanacaklar.

diğer taraftan alev alev bir ronaldo var. bale da biraz oynarsa tadından yenmez.

edit: (bkz: mangon) uyardı sağolsun. ramos oynayacakmış. güzel maçlar olacak.
  • gözlemlerime dayanarak söylüyorum, bayern ilk yarı gol yemeden tamamlama gayretinde olacaktır. hasbelkader bulabilirse ikinci yarı başlarında gol atabilir. real madrid deplasman maçlarında iyi skor almayı biliyor lakin bayern'e karşı avantajlı skor alabileceğini sanmıyorum. bayern formsuz da olsa bu maç onlar için en kritik dönemeç.

bayern'in hücumda sorunlar yaşadığı aşikar. özellikle orta sahada james gibi bir balon var. bu bayern'i kesinlikle olumsuz etkileyecektir. müller'in sahada baskın bir oyun ortaya koyması gerekiyor.

real madrid tarafında ise juve rövanşının şoku var. madrid bu açıdan maça daha dengeli başlamak isteyebilir.

erken final tadında bu maç bu yılın en keyifli maçlarından biri olacaktır.
    enjoy!
  • bayern münih buraya kadar güçlü bir rakiple eşleşmedi, real madrid ise psg ve juventus gibi iki büyük kulübü eledi. bu sezon real madrid'i durdurmak için uefanın yaptığı son hamledir ama başarısız olacaktır zira real madrid'in rahatça turu geçeceğini düşünüyorum. liverpool-real madrid finali görürüz umarım.
  • yaldır yaldır bilet aradığım maç.