şükela:  tümü | bugün
  • olması halinde maddi manevi destekleme garantisi vereceğim hizmet..allah kimseyi sigarasız bırakmasın*
  • onca yıla onca teknolojiye rağmen hala olmayan hizmet..a.q 8 liralık sigaraya 2 lira servis ücreti koy gönder..bak burdan söylüyorum sedatcım bu iş biletix yada ekşi gibi patlar..sigaranın yanında alkolü mezesi derken bi bakmışsın acunla yarışır hale gelmişsin 3 seneyi geçmez.
  • 24 saat olmasa da turkiyemin en bir guzel guzelliklerinden biri olan hizmet (yani cok guzel). bunun icin on kosul genellikle baska bir sey ismarlamak ve mahalle ortaminda bulunmaktir. mesela pideci cocuga "kocum gelirken marketten bir winston soft kapiver" diyebilirsiniz. ileri kapitalistlesme ile mahallelerin ortadan kalkmasi bu gelenegimizi sekteye ugratmis olsa da kiymetinin bilinmesi gerekir.
  • yasal olarak mumkun olmadigi icin olmayan servis.
  • (bkz: getir)'e gelse harika olurdu.
  • yasak olduğu için mümkün değildir.
  • evden hiç çıkmamakla sonuçlanabilen servis.

bir dönem içki sepeti diye bir şey vardı ben öğrenciyken. yazın tam 1 haftayı evden hiç çıkmadan geçirmiştim sayesinde.

yemek yemeksepetinden, alkol ve sigara içkisepetinden gelirdi. sonra yasakladılar bi anda. pehey!