şükela:  tümü | bugün
 • rte'nin bile olanlara yeterli tepkiyi gostermeyen halka karsi saskinlik duydugunu dusunuyorum , vay anasini be amma da gerizekaliymis bunlarda..
  (bkz: devam beyler goturmeye bunlar mal)
 • bu başlıkta yer alan içeriklere istanbul 3. sulh ceza hakimliği'nin 10/10/2016 tarihli ve 2016/4122 d. iş sayılı kararı uyarınca erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
 • (bkz: tam sıfırlayamadık bıbıcım)

  orospu çocuğu fethullah gülen tarafından emniyet içinde örgütlenmiş vatan hainleri marifetiyle illegal olarak kaydedilmiş dönemin başbakanı recep tayyip erdoğan ile oğlu bilal erdoğan arasında geçen telefon görüşmelerinin kaydıdır.

  illegal olarak elde edilmiş olmaları, kaydedenleri ve yayınlayanları hukuki olarak suçlu duruma düşürse de, ilgili tarihte yayınlandıktan sonra ve buna mukabil cumhuriyet halk partisi genel başkanı kemal kılıçtaroğlu tarafından grup toplantısında dile getirildikten sonra kamuya açık hale gelmiş bilgiler, dönemin başbakanının nakit olarak oğlunun evinde bulundurduğu ve saatler boyunca türlü yerlere dağıtılmasına rağmen 30 milyon avro'nun eritilemeyip, berat albayrak'ın sunduğu fikre istinaden şehrizar konakları'ından mülk alarak sıfırlanmaya çalışıldığını içerir.

  recep tayyip erdoğan, milletvekilliği ve çeşitli kademelerdeki devlet memurluğu (başbakanlık, cumhurbaşkanlığı) görevlerini sürdürdüğü sürece mal beyanında bu görüşmede bahsi geçen meblağlar için herhangi bir bildirimde bulunmamıştır. (bkz: başbakan'ın mal beyanı)

  kaynağı bilinmeyen ve garip bir şekilde toplum bilgisinden saklanmaya çalışılan bir servetin ip uçlarını içeren bu kayıtlar, türkiye cumhuriyeti'ndeki hiç bir savcı ve yargı organı tarafından araştırılmamış, kamuoyu konu hakkında şeffaf bir şekilde bilgilendirilmemiş ve konu ile ilgili kanunlarda yeri olmasına rağmen, gereği yapılmamış olduğu kanaati bir çok vatandaş tarafından paylaşılan bir düşünce halini almıştır.

  adalet mülkün temelidirvecizesini mihenk edinmiş türk adaleti, bir kişinin nasıl kazanıldığı belli olmayan mülkünü adaleti kullanarak temellendirmiştir.

  not: lütfen başlık altında hakaret içeren, kayıt ile ilgisi olmayan ve ya sarkastik girdiler yerine, tarihe not düşmek açısından bu başlığın burada kalıp bir bilgi başlığı olmasına gayret edelim.
  tabii paralı trollerin sırf başlığı sildirmek adına bu durumun zıttında hareket edecekleri malum, güzel ifşa olur.
 • unutmayıp, unutmayacağımız ses kaydıdır.