şükela:  tümü | bugün soru sor
 • malum parti sayesinde devlet içinde güçlenen bir örgütün işlediği cinayet. sorumluluk müşterek.
 • bu ülkenin yetiştirdiği, emek verdiği 4 tane genc insan, vicdansız vatan hainlerinin kurbanı olmuş. 4 ailenin canı yanmış, geleceği kararmış. ne acı... öldürülen pilotlardan biri liseden üst dönemlerden uzaktan az çok tanıdığım bir arkadaş idi. allah rahmet eylesin. olay olduğunda üzülmüştum. şimdi sinirden ve nefretten içim içimi yiyor. bu kadar kolay yani, aynı görüşten değilsen bir insanı ölüme göndermek.

  allah belasını versin buna sebep olanların. nasıl göz göre göre, vicdaniniz sızlamadan yapabilirsiniz böyle bir şeyi? hala bu şerefsizlere sempati duyanlar var. hala, yok eğitim gönüllüsü idiler, yok dunyaya türkçe öğrettiler diye aklamaya çalışanlar var. pislikler. en alt kademeden en üste kadar hepinizin elinde bu ve buna benzer masum insanların kanı. beter olun.
 • işin arkasında kimlerin neler döndürdüğünü bilmek istiyoruz.
  kaza yapılan uçaklarla ilgili merakım ise şu sekilde

  (bkz: #73339697)
 • herkesin bilmesi gerekiyor ki şüpheli aselsan ölümlerinin de arkasında fethullahçı askerler olduğu anlaşılmıştır geçtiğimiz hafta: (bkz: #72909490).

  adaletin olduğu bir ülke yaşasaydık idamın getirilmesi için kapı kapı dolaşırdım.
 • ülkenin en saygın kurumlarından biri olan tsk 'yı pislik yuvasına çevirmekte emeği geçen ölüsünden dirisine kim varsa allah bin türlü belasını verin. fetö ve ona yataklık eden malum parti mensuplarının yargılandığı günleri görme şansına erişiriz umarım. nereyi kazsan altından bok çıkıyor. ülkemizi boka batıranlardan bunu hesabı sorulur umarım.
 • türkiye'de de bi huy var, her dönem bi günah keçisi bulur ve her kötülüğü ondan bilir. bi ara hrant dink cinayetinden tut danıştay baskınına, hatta şike davasına kadar her kötülüğü ergenekon'dan bilirdik. şimdi her şeyi fetö yapmış, özal'ı bile o öldürmüş.

  yarınki kurban da erdoğan olur muhtemelen.
 • atatürkçüler ordudan yalan dolanlarla tasfiye edilip yerlerine "alnı secdeye değenler" getirilirken bütün memleket alkışladı.
  (bkz: hepiniz oradaydınız be)
  iş işten geçti artık.
 • katili de azmettiricisi de izin vereninin de imkan tanıyanın da ortam oluşturanın da altyapıyı hazırlayanın da belli olduğu ve bunlardan belki de sadece bir kaçının ceza aldığı (belki) cinayettir.

  millet affeder affetmez ayrı. ama kanun elbette bunu ele alacaktır. her şeyden kaçılır ama kanundan kaçılmaz.