şükela:  tümü | bugün
  • yerindedir.

ışid'i bahane edip her gün polisimize sıkmaya başladılar.

cezalandırılacaklar.
  • ülke değil age of empires mübarek tsk ışide, pkkya, pkk polise saldırıyor. polis örgütlere saldırıyor. pkk ışidcilere. sonumuz hayır olsun.

tanım: son dakika gelişmesi.
  • bilerek kaos yaratılıyor bence. sonra da erken seçimde kaosa sürüklenen halk bunları tek başına iktidar yapacak. inşallah yanılıyorumdur.
  • arada katır kamplarını da vurmasını dilediğimiz durumdur. vur göklerden leşleri uçsun!
  • akp itleri her ne kadar bugünlere bizi elleriyle getirmiş olsalarda anlık bakıldığında yapılacak en doğru hareketi yapıyorlar.. amaçları belki oy belki değil ama muhtemelen oy :) yine de yapılacak en doğru hareket.. pkk türkiyede silah bırakmış olsaydı, yok apo çıksın yok özür dilensin yok amuda kalksınlar yok bu amın kıllısından isteriz diye diretmeseydi bugün o kamplar bombalanmaz sadece ışid piçleri bombalanırdı.

edit : ek olarak bir şey söylemek istiyorum.. bu lafım demirtaşa.. sayın demirtaş eğer bu apo ayısını sallamazsan, bu kandil piçlerine prim vermez ve kendin kadronla kürt halkının haklarını demokratik yollarla mecliste savunursan 5 seneye bu ülkeye başbakan olursun. neden ? çünkü sen düzgün adamsın. söylemlerin düzgün, kalbin düzgün.. ve çok eminim kürtler eğer bir lidere ihtiyaç duyuyorsa bu "garılar bondon cok hoslonoyo" diyen apo iti değil sen olmalısın.
  • pkk ile ateşkes döneminin bittiğini gösterir.

bakalım, önümüzdeki süreç çok şeylere gebe ama ne olacak, göreceğiz.
  • hayirlara vesile olan olay.

once isid sonra pkk tam temizlik. umarim bir ise yarar. gec bile kalmistir.
  • ortada çok büyük bi piçlik var.
    o kadar strateji oyunu geçmişim var, o kadar uzmanım ben bile anlamadım bu işin derinliğini.

varın gidin siz düşünün.
  • yine dağa taşa sıkıp dönüyoruz hadi hayırlısı.