473 entry daha
  • lanet okunulan (bkz: adam) samsun’dan izmir’e boynunda idam ipiyle yürümüş, bu ülkedeki insanların dinini,namusunu,haysiyetini,vatanını,bayrağını kurtarmıştır. bu (bkz: adam) samsun’a sandaldan bozma sayılacak bir vapurla gidip bunları yapmışken maybach a binip iki kelimeyi bir araya getiremeyen avanelerin lafıyla sözüyle lanetlenecek ve unutulacak birisi değil. (bkz: atam)gibi (bkz: adam)’ın çocuklarına selam olsun.
  • allah'ın laneti türk istiklal harbinin başkomutanı, türkiye cumhuriyeti devletinin kurucusu, allah'ın türk milletine lutfu gazi mustafa kemal atatürk'e lanet okuyan vatansız, milli kimliksiz, fetö artığı emperyalizmin ajanlarının üzerine olsun. tarih bu vatansız ve milli kimliksiz yaratıkları çöplüğüne atacaktır.
  • atatürk'ün kurduğu parti de atatürkçüyüm diye gezinsin. adamlar zamanında göt korkusu ile açıkça söyleyemeyeceği sözleri, edemeyecekleri hakaretleri artık alenen, eğip bükmeden söylüyor. ve siyasilerin hepsi aman ayasofya tehlikeli konu diyip, oy kaygısına düşüp sineye çekiyor. ona sus buna sus iran gibi olunca konuşursunuz artık.
  • mustafa kemal atatürk, türk asker, devlet adamı ve türkiye cumhuriyeti'nin kurucusu.
  • (bkz: hiçbir korkuya benzemez halkını satanın korkusu)

sadece üstü kapalı lanet edecek korkak çomarlarin artık bardağı taşıran son hamlesidir. ulan milli direniş dediğiniz 15 temmuz bile kendi elinizle beslediğiniz düşmanlarınızdı. ulan bu vatanın her karış toprağında boncuk boncuk mavi gözler var şerefsiz haysiyetsiz arap piçleri.

bekleyin. hepinizin mancinikla mekkeye fırlatılacak günleriniz gelecek.

(bkz: yargılanacaksınız)
  • bakın bu hakaret bu lanet okuma atatürk’ün kurduğu ülkede atatürk’ün kurduğu bir kurumun başkanı tarafından atatürk’e yapıldı. bu adam o koltukta oturacak. seçim zamanı ak parti atatürkçü olacak. burası ne iran ne bir arap ülkesi. burası cumhuriyet temelleri üzerinde kurulmuş türkiye cumhuriyeti. bizim atamıza laf edene yanıtı cumhuriyet değerlerimiz yoluyla demokrasimiz yoluyla veririz. ne kadar uğraşsanızda cumhuriyet değerlerinden de kopmayız
  • seref, zeka ve haysiyet yoksunu yolsuz pisliklerin yaptigi bi harekettir. atama zerre dokunmaz.
  • bugüne kadar yaptıkları her türlü cahilliğe sustum, görmezden geldim alıştım. bu ülkede yaşanan saçma olayları kafama takmamak için gündemi bile takip etmiyorum. ama bu yapılan bana çok koydu. vasıfsız insanları bir yerlere getirip hadi konuş bakalım derseniz böyle oluyormuş demek ki. hani barış hani hoşgörü? efendisi eline mi tutuşturdu acaba söyleyeceklerini?

bu söylemin tek ama tek amacı ülkeyi bölmektir. yapılan şey ise saf kötülüktür.
  • ne mustafa kemal ama...
    nasıl bir mustafa kemal korkusudur bu. lanet oku, küfür et ama ismini kullanama. nasıl bir korkuymus sizde ki. her şeyi yapabilirsiniz, her şeye gücünüz yeter. yapamayacağınız tek şey içinizden geçenleri onun adını kullanarak dile getirmek olacaktır. çünkü allah da dahil mustafa kemal den başka hiçbir şeyden korkuyorsunuz.

edit: bir de canınız çok tatlı ayrıca götünüzde çok kıymetli
  • çok yazık olmuştur.. acaba kiliselerde kendi pagan ecdadını kötüleyen bir tek yunanlı, italyan vs var mıdır?
155 entry daha
hesabın var mı? giriş yap