şükela:  tümü | bugün soru sor
 • yıllarını basketbola vermiş ama basketbolun ruhundan nasip almamış ermal kuqo kurtoğlu'nun sitelerde basketbol oynayan gençleri, okul bahçelerinde tmac'in panyalı asistli smacını yapan liselileri aşağılaması olayı. ayrıntıları belgelerle açıklıyorum.

  mevzu şu muhabbetle başladı. ve şöyle devam etti. tivitlerini sildi ama bunları yakalayabildim.

  kilit cümleler:

  1) kardeşinle evde oynadığın basketbol seni basketçi yapmaz.
  2) sen basketbolcu olamadın diye bana laf sokarak rahatlıyorsan eyvallah

  yetmiyor, saygımı hiç bozmamama rağmen engelleniyorum. üstüne bir de hakarete uğruyorum.

  bak ermal kuqo. basketbol, tv'de yayınlanan profosyonel bir müsabakada ender arslan'ın 24 saniye dolarken yaptığı isabetsiz atışları tiplemek değildir. basketbol, 4 duvara sığmaz. bir basketbol topu ve bir arkadaşın varsa yeterlidir. potanın filesi olması şart değildir.

  basketbol, annenin pazardan aldığı 10 liralık potayı kapıya asıp peeter namouuski diye bağırmaktır bazen. profosyonel olmayan herkesi küçümseyerek basketbolcu olursun ama sporun ruhundan ne kadar nasiplendiğin tartışılır.

  bu sporu sizler gibi bir avuç elite bırakmayacağız. cumartesi gecesinin 4'ünde nba maçı izleyip, uykusunu doğru düzgün alamadan, sabah 9'da sitenin sahasında götünden ter akana kadar mücadele eden kıvırcık ergen irileri bu oyunun asıl sahibidir.
 • ermal kuqo'nun haklı olduğu sözümona rezalettir. sen sosyal medyada adama laf sokup rencide etmeye çalış, cevabını alınca da gel buraya yaz. ne ala.

  edit: silip kaçarsa önlemi
 • sözlükteki adamları tarafından hemen savunulmaya başlanmasına şaşırmadım esasen. bu ülke böyle. ünlüysen ya paralı askerlerin olur ya da sana yavşamak isteyen gönüllü yancıların.
 • ermal kuqo'nun ince ince ayar manyağı yaptığı rezalettir.

  adam futbolun güzelliklerine dair bi tivit atmış, bi arkadaş kalkıp alakasız biçimde kendisine mesleki anlamda aşağılama içeren bi cevap yazmış. buna rağmen ermal kuqo istifini bozmadan efendi cevaplar vermiş, sanırım rezalet bu.
  bi de arkadaşların ayar yedikçe menşorlarla basketbol romantizmi kasma çalışmaları var tam evlere şenlik.

  neyse, iki fav alıcam diye şöhret sahibi insanlara mention yetiştirme devri yavaş yavaş bitiyor sayılır. güzel haber.
 • seviyesiz birinin hakaretlerine gerekli cevabin verilmesidir. asil rezalet bu konunun buraya yazilmasidir.
 • daha 3 ay önce nba finallerinde zaza pachulia için ana avrat küfür eden sen değilmiydin. bir de gitmiş tim duncan gibi bir efendiliğin kitabını yazmış adamın isminden kopya çekmişsin. şimdi çıkmış zaza yerine ermal kurdoğlu'na laf söylüyon. kusura bakma sen allah bir desen inanmam.

  zaza pachulia
  "bir kişinin, orospu çocuğu olmadığını ispat etmek için hakkında 5000 vuruşluk yazı yazılıyorsa o kişi orospu çocuğudur"

  joe pesci
  2 06.08.2017 11:10 duncan misali gonlum

  1 haziran 2017 cleveland cavs gs warriors maçı
  san antonio 20 sayı önde. birazdan p*ç kurusu zaza pachulia kawhi leonard'ı sakatlayacak.
  02.06.2017 05:45 duncan misali gonlum
 • zaza'ya küfretmem eleştirilmiş. 2'si süperstar olmak üzere 4 tane allstar oyuncusu olan bir takım kendi sahasında fark yiyince rakibin tek yıldızı kawhi leonard'ı bilerek sakatlıyorsa ne demem bekleniyor açıkçası bilemiyorum. bu rezaleti savunurken bir yandan da zaza pachulia'yı savunmak nası bir mide gerektiriyor merak ediyorum.
 • (bkz: ağlama melis)