şükela:  tümü | bugün
  • süper lig 3. hafta müsabakası. maçın başlama saati 21:45.
  • kendi evimizde artık 3 puanla tanışmamızın vakti geldi..alayına isyan ölümüne göztepe!
    tff den bu maça hüseyin göçek'i atamasını bekliyoruz o da olmazsa arda kardeşler'de olur!
  • volkan yüzünden kaybettiğimiz malatya maçının telafi edilebilme olasılığının olduğu, ama edilemeyeceğini düşündüğüm maç.

bir maç kaybederiz, olabilir.
    ama bence bu haftaki göztepe maçını da kaybedeceğiz.
    göztepe mevcut fenerbahçe'yi yenebilecek bir takım.
    az daha beceri ile galatasaray'ı da yenerlerdi. bize gelince işler o beceri.

önemli olan yenmek yenilmek değil gerçekten. bu sezon bunlara hazırlıklı olmamız gerekiyor, hep söyledim söylemeye de devam edeceğim. benim içimde hiçbir sezon olmadığı kadar şampiyonluk inancı var, ama bu genel pozitif havanın bir yansıması da olabilir. fakat aksi hatta çok daha kötüsü de mümkün yine de bu sezon tüm olumsuz sonuçlara rağmen comolli-koç-cocu üçlüsünün savunulması lazım.

beni endişelendiren yenilmek değil.

acaba göztepe maçından sonra ne olacak. bu beni endişelendiriyor.
    moral bozuklukları, göztepe'ye kaybettiğimiz maçın ardından ne ölçüde artacak. felaket tellalları, şampiyon olamayacağızcılar, comolli başarısızcılar, cocu hoca değilciler, ali koç başarılı değilciler, aykut hoca olsaydıcılar daha yüksek sesle saracaklar etrafı. bizim de moralimiz bozuluyor, biz de üzülüyoruz. ama şu laflardan herhangi birini benim ağzımdan bu sene duyamazsınız, duyamayacaksınız.

ben 1 sene kesintisiz kredi verdim bu üçlüye.
    eğer kredi vermez, her kayıptan sonra bunları söylerseniz, her şey daha da kötüye gidecek. ha eğer acınızı içinize atar, destek verirseniz, o zaman başarılı olabiliriz.

bu adamların nelerle uğraştığını bilmiyor gibi yorum yapmayın lütfen.
    kalecesi üzerine gelen topu yiyen bir takım.
    sol beki, sağ beki verimsiz bir takım.
    stoperinin biri kötü bir takım.
    sol kanadında kullanacağı oyuncusu ayew henüz hazır olmayan bir takım.
    iki 8 numarayla ya da bir 8 bir 10 numarayla oynamak isterken etkili sadece bir tane 8 numarası, bir tane bile iyi ya da hazır 10 numarası olmayan bir takım.
    sağ kanadında tek alternatifi genç bir oyuncu olan bir takım.
    santrafor transferini yeni tamamlamış bir takım.

ve hiçbirinden bu yönetim sorumlu değil. yeni yönetimin mevcut şartlarda yaptığı her hamle, geçen sene yapılanın üzerinde bir hamle.

ilk 11'e giren üç transferin barış, ayew, slimani'nin ikisi çok başarılı biri soru işareti. ayew'den henüz emin değilim. kaliteli ama güç sorunu var gibi. beşinci altıncı hafta belli olur. barış ve slimani iyi transferler.

bu adamlar bir yandan kötü oyuncuları mı temizlesinler, oyuncu mu alsınlar. söyleyin hangisini yapsınlar.

o yüzden şu şöyle, bu böyle demeyin.
    destek olun lütfen.

inşallah kazanırız, ama kazanınca da hobaa kazandık diye coşmayalım.
    daha çok puan kaybedeceğiz.
  • göztepe'nin önemli eksikliklerinin tamamlanmasıyla formsuz ve eksik fenerbahçe karşısında en az bir puan alacağı maçtır.

maçın hakemi cüneyt çakır, maç izmir bornova doğanlar stadı'nda ve başlama saati 21.45.
  • sonunda göztepe maçına düzgün bir hakem atanmasıyla adaletli olacağını düşündüren maçtır. yeneriz yeniliriz bilmiyorum ama cüneyt çakır'ın kararları taraftarımız tarafından çok da " kötü niyetli " olarak yorumlanmayacaktır.

adam nasıl bir algı yarattıysa verdiği karara saygı duyasın geliyor, takdir edilesi.
    göztepemiz eğer bu maçı 11 kişi tamamlarsa ve biz de tribünde beklenen desteği verirsek 3 istanbul takımından 2. senemizde ilk 3 puanı alırız diye düşünüyorum.

vurduğun gol olsun göztepe'm.
  • ister amatör kümede oyna, ister sokak arasında..
    tribünden orta açtık biz sana, saldır gürsel aşkına !!
  • cocu'nun her ne kadar daha kredisi olsa da 3 haftada 6 puan fark olması durumunda taraftarda yavaş yavaş homurdanmalar başlayacaktır. fenerbahçe ne yapıp edip kazanmalı. ayrıca bu maçta bir penaltı bekliyorum.

bileti olan yeşillendirsin!!!
  • gs maçında izlediğim göztepe bu feneri yener ama işte gs'nin defansı da kötü fb'ye göre. her şeye gebe bir maç.
  • kalemizde volkan olduğu takdirde kazanmak için en az 2 gol atmamız gereken maç. tüm maçlarımız gibi.
  • umarım 3 puanı alırız evimizde, yarın forvet gelse 1-2 antrenmanla kadroda olurmu bilmiyorum. fenerbahçe, yeni malatyaspor maçında becerikli olsa puan alırdı, bize gelince işlemez umarım o beceri.